Dzięki komentarzowi Viruza dowiedziałam się o tej akcji. Powiem szczerze, że nie zwróciłam na to uwagi mimo iż wszystkie konta Twitterowe pracowników Trion są ‚zaspamowane” akcją ExtraLife, czyli graj i zarabiaj kasę na dziecięce szpitale w USA. Moja wina…

Defiance 2013-08-21 death by volgeNo nic, nie wiem jak długo ta akcja będzie trwać (podobno do dzisiaj 4.11), ale jeśli chcecie kod na darmową wersję Defiance to musicie zrobić następujące rzeczy:

  • Udać się na stronę ExtraLife, zarejestrować się wybierając opcję ExtraLife Classic i podając mniej lub bardziej prawdziwe dane – z pewnością musicie podać prawdziwego maila.
  • Po paru minutach na maila przyjdzie info o akcji Extra Life, a po kolejnych 30 minutach kod do Defiance.
  • Kod ten wprowadzamy na nasze konto w TRION (jak ktoś ma Rift, albo wcześniej testował Defiance).
  • Po wprowadzeniu kodu możecie ściągnąć Defiance, które pokaże się wam w Waszym panelu konta.

Oprócz gry Defiance kod ten oferuje także kilka przedmiotów do Rifta oraz tytuły do obu gier 🙂

P.S. Akcja ta ma wspierać chore dzieci, więc to zależy od Waszego sumienia czy skorzystacie z darmowej wersji, czy przekażecie dotacje, czy tez jednak kupicie grę ze sklepu.

14 KOMENTARZE

    • Chodzi o streamowanie i żeby ludzie, którzy cię ogladaja jak grasz wplacali poprzez linka, który masz podany przy rejestracji. To naprawde wielka akcja w Stanach. Trzeci rok juz jest.

  1. No i trzeba się streszczać, bo podobno trwa tylko do 4 Listopada, ja się nie rejestruje bo jakiś czas temu kupiłem Defianca, w końcu przybędzie Polskich graczy, bo ostatnimi czasy ich jak na lekarstwo.

  2. Jest nas trochę, chociaż ciężko się znaleźć.. Najczęściej po Arkfall’u albo oblężeniu jak się lista pojawia można kogoś wypatrzyć;-)

Comments are closed.