Zgodnie z najnowszym wpisem na stronie The Elder Scrolls Online, developerzy pracują obecnie nad możliwością przemiany gracza w wilkołaka.

elder scrolls wilkolakW czasie przygód w świecie TESO napotkamy na swojej drodze wilkołaki i być może zostaniemy zarażeni chorobą (likantropia), co umożliwi nam pózniejszą przemianę.

„Jednym z najważniejszych elementów jest sam moment przemiany. Animacja musi świetnie pasować przemianie z człowieka w wilkołaka. Inspiracje czerpaliśmy z filmów o wilkołakach, połączyliśmy to z własnymi pomysłami i przygotowaliśmy rewelacyjnie wyglądającą przemianę. Musieliśmy również rozważyć animacje w relacji do gry, tak aby upewnić się, że graczom fajnie się będzie grać.

Dzięki przemianie w wilkołaka gracze uzyskają dostęp do specjalnych zdolności, a w czasie walki posługiwać się będą kłami i pazurami. Będąc w formie wilkołaka gracze zyskają pewne bonusy, ale wiązać się to będzie z pewnymi negatywnymi efektami.

wilkolak model elder scrolls

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

still better love stroy than twilght

Czort

Kinya… nie wiesz co tracisz ….

Corvus Corax

Początkowo, twòrcy całkowicie odcinali się od wampirzenia i wilkołaczenia. Widać ugieli się pod naporem fanów. Wydaje mi się, że producenci TESO w którymś momencie się zagubili lub wypalili. Zamiast skupić się na rdzeniu, na najbardziej istotnych aspektach i je dopracowywć, zajmują się duperelami. Jeżeli będzie tak dalej, ten tytuł nigdy się nie ukaże.