Parę dni temu w Defiance uruchomiono event zwany Zaraza. Przez parę dni nie miałam szczęścia, albo też zombiaki postanowiły mnie unikać, ale byłam uparta bo jakby nie patrzeć do zdobycia jest ładne cacko:

Defiance 2013-10-31 Epidemic PursuitW końcu udało mi się przyuważyć oblężenie zombiaków, które odbywało się w tym samym czasie co Volge, więc udałam się w tamtym kierunku i muszę powiedzieć, że była to ciekawa odskocznia od Volge.

Defiance 2013-10-31 ZombieNiestety aby zdobyć ten fajny samochodzik, muszę zabić 50 zombiaków w San Fransisco, a tam nie mam jeszcze dostępu… Na mojej drodze poprzez most Golden Gate nadal stoi paskudne żelastwo, które muszę pokonać wykonując główną misję. Dlatego też wczoraj postanowiłam troszkę nad nią popracować. Nie było łatwo…

Defiance 2013-11-02Ogólnie, to całkiem przyjemnie mi się wczoraj grało w Defiance, niestety nadal uważam, że aspekt społeczny w tej grze jest skopany tak bardzo, że już bardziej się nie da…

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Viruz

Ja się na razie do San Francisco nie wybieram, latam od arki do arki i tłuke to co tam wyskakuje, w wolnych chwilach robię wątek główny, aha i zapomniałem dodać Defiance jest juz za darmo dla użytkowników pewnej strony, z okacji akcji charytatywnej rozdają wersję deluxe.

Glorifind

Kinya umówmy się online na jakiś konkretny termin 🙂 Widzę, że jesteśmy mniej więcej w tych samych okolicach kampanii