Nie za bardzo rozumiem dlaczego Destiny, MMO tworzone przez Bungie, pojawi się tylko na konsolach. Wygląda świetnie i do tego łączy w sobie fantasy, magię, strzelankę i science fiction. Czego więcej można chcieć?

10_1_Hive_Destiny

Powiem szczerze, że oglądając różnorodne trailery, które wyglądają rewelacyjnie, aż żałuję, że nie mamy w domu konsoli.

W najnowszym wywiadzie udzielonym PlayStation developerzy Bungie opowiadają o egzotycznych broniach i ubraniach, które gracz będzie zdobywał w grze po pokonaniu specyficznych wrogów oraz o podróżowaniu zarówno na Ziemi, jak i w całym systemie słonecznym.

Naprawdę mam nadzieję, że podobnie jak to się stało w przypadku The Division, które na początku również było reklamowane przez Ubisoft jako gra tylko na konsole, Bungie zmieni swoje zdanie i wypuści wersję na PC.

9 KOMENTARZE

  1. W sumie mogli by zmienić zdanie, bo uniknę kupna konsoli, Destiny to chyba jedyna gra dla której bym kupił konsole, co prawda ciężko mi sobie wyobrazić ten tytuł na konsoli bez myszki i klawiatury.

  2. Powiem uczciwie, że zaczęłam w domu kampanię pod tytułem „kupmy sobie konsolę” 😀
    Nie wiem czy się powiedzie, ale warto spróbować…

  3. Jaka konsola, jakie Destiny? Paweł-weź ją ściągnij na ziemię. A Ty Kin twardo po niej stąpaj w świecie Norrath!!

  4. Wyjdzie wyjdzie, tylko jeszcze nie ogłosili.

    Zresztą zawsze można liczyć na kochaną Nvidie, gdzie na grafice, podczas prezentacji 780ti, przedstawiającej listę deweloperów było…Bungie.

    Oczywiście za chwilę, że pomyłka, błąd, siła wyższa, ale już wszystko jasne. 🙂

Comments are closed.