Zdobywanie sprzętu dla naszych altów, czy nawet naszych głównych postaci, nie jest aż takie proste jakby się wydawało. Wraz z wejściem ToV w życie wydawało nam się, że zdobycie sprzętu na nasza postać będzie proste: wziąć odpowiednią misję i w nagrodę otrzymać fragment ubioru. Problemem jest to, że nie zawsze otrzymujemy rzecz, którą byśmy chcieli otrzymać. Na przykład ja na moim mistyku namiętnie otrzymuję rzeczy z dps, ale bez potency.

Eq2 High Keep 3Już parę dni po wprowadzeniu ToV na forum EverQuest 2 rozgorzały dyskusje na temat zasad w jaki dostajemy sprzęt z misji. Gracze proponowali różne rozwiązania tego problemu, na przykład paterny. Wygląda na to, że developerzy wysłuchali w końcu narzekań graczy, bo na serwerze testowym pojawił się zupełnie nowy merchant – Zaszea.

eq2_tov_exchange merchant heroic itemsNa obecną chwilę, na serwerze testowym (więc może to się jeszcze zmienić), potrzebujemy siedmiu (7) przedmiotów z danego tiera i typu aby móc je wymienić na przedmiot, który chcielibyśmy mieć.

Co to konkretnie oznacza? Powiedzmy, że posiadamy 7 par różnych rękawiczek Cryptic. Od merchanta możemy zakupić specjalny przedmiot – Zaszae’s Armor Exchange, za pomocą którego możemy te rękawiczki wymienić na 7 tokenów Cryptic Glove. Te specjalne tokeny możemy potem użyć aby zakupić za nie dokładnie taką parę rękawiczek Cryptic, jakie chcemy.

Zamiana ta dotyczy wszystkich tierów przedmiotów z zon grupowych (Cryptic, Arcane, Potent), tak długo jak nie są one ulepszone gemstonem.

Miejmy nadzieję, że ilość siedmiu potrzebnych przedmiotów na wymianę, ulegnie zmianie zanim merchant ten trafi na serwery Live, bo liczba ta wydaje mi się odrobinę za wysoka.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Bardzo ważna sprawa kinja.Powiedzmy że mam te 7 pare rękjawiczek ale plate armor a chciałbym sobie mojego mega uber alcikaowego maga podpakować to będe mógł?

Dok

OO jak dobrze że zostawiłem sobie dwa plecaki butów i forarmsów plateowych dla scouta.

/ps a biedny kulavvy właśnie swoje niedawno transmutował heheh ;P