Jest kilka rzeczy, którym nie mogę się oprzeć, wśród nich jest między innymi wedlowskie ptasie mleczko oraz zimowy event w Star Trek Online. Już dzisiaj Q powraca do Wonderland, a wraz nim i ja…

QPikiel śmiał się już od jakiegoś czasu, że zaraz rozpocznie się w domu Star Trekowe szaleństwo, ale co zrobić gdy nie mogę się oprzeć walkom na śnieżki z bałwanami (na pierwszym planie na powyższym obrazku jest moja postać), czy też pościgach się na lodzie. Zadań i zabaw jest mnóstwo, a w tym roku dojdzie kolejne wyzwanie: Winter Invasion, za które dostać będzie można piernikowe pety.

Wałka z bałwanami jest rewelacyjna, wyścig na lodzie przezabawny, ale tak naprawdę to wszyscy gracze biorą udział w tym evencie z jednego powodu: darmowe statki.

W tym roku, za 1000 zdjęć z autografem Q dostać będzie można Breen Plesh Brek Heavy Raider, który to zapowiada się naprawdę fajnie szczególnie dla takiego casualowego gracza jakim jestem. Statek Breen z zeszłego roku używałam kilka dobrych miesięcy zanim wymieniłam go na inny polecony przez bardziej zaawansowanych graczy.

STO wonderland Breen Plesh Brek Heavy Raider 2Niestety nie logowałam się do STO od lipca, ale grę już zaktualizowałam i teraz tylko czekam na uruchomienie Wonderland.