Och te stare czasy… Bieganie godzinami po Sanctum of the Scaleborn aby zrobić na przykład sygnaturę na Mark of Awakening. Te niezapomniane chwile i wiele emocji… Już niedługo będziemy mieć szansę aby zawitać do SoS po raz kolejny i to na levelu 95!

2014_01_14 eq2 fabled sanctumJuż od 23 stycznia będziemy mogli wybrać się na wycieczkę do odnowionej wersji tej chyba najbardziej ulubionej przez graczy zony.

2014_01_14 eq2 fabled sanctum 2 2014_01_14 eq2 fabled sanctum 3

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Czy ja wiem czy ulubiona?KoS był rozkwitem EQ2 więc pewnie dlatego ale sama zona upierdliwa(z tym spawnowaniem namedów) i złożona z takich samych pokojów non stop..the Hole było dużo ciekawsza

Wichura

Od strony assetów to przecież ten dodatek to jeden wielki recycling. Tak jak Dok mówi, wszystko zbudowane z tych samych klocków. IMO w owym czasie Solusek’s Eye prezentowało się ciągle lepiej. Część zon z podstawki od strony concept artu to imo dopiero RoK przebił.

Kulavvy (Nagafen)

SOE wylacza proce w PVP????????
Czy to zart?

Kulavvy (Nagafen)

Tak 🙂

Wczoraj SOE potwierdzilo ze w najblizszym czasie wylacza dzialania procow w PVP. Bedzie sie to pewnie wiazalo z wiekszym tunowaniem pvp (nerf tankow i chanelerow?), ale w koncu bedzie koniec z kosmicznym damagem robionym przez healerow bez nawet 1 klikniecia w spell damagowy. Caly damage ma byc generowany dzieki „akcji” gracza, a nie z automatu.

Kulavvy (Nagafen)
Dok

EE tam healerów to nie dotknie bo prawdziwy lekarz w prawdziwej PvP walce ..nie w masakrowaniu noobkow na bg..po prostu nie ma czasu na ofensywne akcje.To bardzo wpłynie na damage tanków szczególnie tych aoe,zerker i sk tak plus minus o połowe w dół.Jedyne co mi przychodzi do głowy to WRESZCZIE!!! ;).