To było szybkie… Jeszcze w piątek gracze Defiance zastawiali się kiedy Trion ogłosi datę premiery DLC 3, a tu okazuje się, że w poniedziałek (03.02) poinformowano graczy iż 7-my Legion zostanie wprowadzony już dnia następnego, czyli w nocy z wtorku na środę czasu polskiego.

Defiance 7thlegionDzisiaj w nocy serwery Live Defiance zostały zaktualizowane i gracze mogą się cieszyć nowymi eventami, strojami oraz tym co najważniejsze – czatem podobnym do innych gier.

Co unikalnego otrzymają posiadacze 7-mego Legionu? Powiem szczerze, że chyba niewiele: stroje, bronie, nowa frakcja oraz osłony. Pozostałe zmiany i nowości dostępne są dla wszystkich graczy…

Po raz kolejny Trion nie zdecydował się na rozszerzenie mapy o nowe terytoria, o które to od dłuższego czasu proszą gracze Defiance. Wiem, że prace nad innymi terytoriami trwają, ale mogę tylko podejrzewać, iż nowe miejsca pojawią się już po tym jak zakończone  zostaną prace nad wszystkim pięcioma DLC wchodzącymi w skład rocznej przepustki (Season Pass).

Całość notek 7-mego Legionu znajdziecie na forum.

Poprzedni artykuł[PS2] Aktualizacja serwerów (05.02)
Następny artykuł[STO] Ostateczna granica?