W dniu wczorajszym Bathesda wysłała kolejny pakiet kluczy na weekendowe Beta testy, więc może powinniście sprawdzić Waszą skrzynkę pocztową? Ja sprawdziłam i już wiem, że chyba nie pójdę w ten weekend do kina tak jak planowałam, bo będę zajęta…

TESO banner 2Nadal nie cichną emocje wokół The Elder Scrolls Online wywołane edycją kolekcjonerską, jak i tym, że gra ma premierę za dwa miesiące a nadal objęta jest NDA. Dla tych co nie wiedzą, w piątek wystartowały Alpha testy EverQuest Next Landmark, a NDA zostało zdjęte już 18 godzin później… No cóż, sporo ludzi już za kilka dni będzie mogło się przekonać osobiście, czy rzeczywiście Bathesda ma coś do ukrycia, czy też jednak nie i gra jest rewelacyjna.

W między czasie gracze poznali odpowiedzi na kolejne pytania zadawane developerom TESO, między innymi te dotyczące edycji kolekcjonerskiej.

Jeśli chodzi o rasę Imperial to gracze będą mieli szansę zagrać jako rzezimieszek, który wyłamał się z ogólnego kanonu i nie czci Daedry. Rasa Imperial dostanie unikalną linię zdolności, którą będzie zbalansowana w stosunku do innych rasowych zdolności w grze.

W jednym z ostatnich filmów mieliśmy okazję zobaczyć spadające z nieba kotwice (Dark Anchors), dzięki którym Molag Bal chce połączyć, czy też wciągnąć Tamriel do Coldharbour. Zgodnie z informacjami podanymi przez developerów gracze spotkają na swojej drodze dość sporo miejsc w których wyznawcy Molag Bal odprawiają swoje rytuały, co da im dodatkowe okazje do grupowania i wspólnej walki.

httpv://www.youtube.com/watch?v=hfpYnehJ5TE

Niby informacji na temat tej gry jest sporo, ale tak naprawdę wszystkie pochodzą od developerów. Czy NDA zostanie zniesione w niedługim czasie i ruszy otwarta Beta? Sporo fanów ma taka nadzieję, bo przy obecnym wyborze darmowych gier MMO, utrzymywanie tak wielkiej tajemnicy o grze, która niedługo ma premierę jest według mnie troszkę dziwne…

21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Czort

szczególnie ze gra nie będzie tania.
No to w sobotę posiedzimy i pozwiedzamy 😉

Aranisus

ESO nie pożyje na P2P za długo. Tytuł nie oferuje aż tyle, aby za niego płacić. Ludzie dają mu max. rok, potem B2P z premium.

Czort

To prawda, powinni od razu pójść drogą guild warsów.

Aranisus

To nie tak działa. Oni doskonale o tym wiedzą, tak więc starają się wycisnąć ile się da. Masa ludzi kupi kolekcjonerkę, trochę popłacą subskrypcji, a kiedy zysk spadnie – B2P.

balrogos

Tez mam klucza 🙂

Wojownik303

Po 18 miesiącach oczekiwania nareszcie otrzymałem upragnioną wejściówkę do Bety 🙂

dancop

dla tych, co jednak nie dostali się do bety, na http://www.curse.com/ można zdobyć klucze. Oficjalne info od Bethesdy.

darkrakso

tyle wygrać 🙂

Aranisus

Za 15zł. Jutro jest ostatni etap wysyłania kluczy od Bethesdy.

Jak ktoś nie chce płacić/nie dostał się mogę się podzielić kontem.

Viruz

Też dostałem zapke, więc plany weekendowe papa 🙂

darkrakso

czy ten event od piątku do niedzieli oznacza że tylko wtedy da się grać? bo jeszcze mi się ściąga i nie mogę sprawdzić 🙁

darkrakso

czyli tylko wtedy można grać?

Wichura

Mam klucz z Curse, mimo, że nic nie zapłaciłem. Darmowym rozdają je dopiero od dziś.

przemo

ble, ja dostalem od bethesdy ale jak zwykle zapomnialo sie loginid i password. a restore nie dziala. qrde, starosc nie radosc trzeba je zapisywac chyba. za duzo tego zglaszania i potem czlowiek nie pamieta co wpisal lata temu.

Simion

Pobieram właśnie. No to zobaczymy co zje… 😀

przemo

hehe a ten co stworzyl to pewnie sobie backdoor’a zostawil. trzeba sie wszedzie doszukiwac teorii spiskowych jak nasz idol Antek Antek!!!!! niech zyje. to mowilem ja.
zle ze mna jak takie pierdoly pisze. zamknac w beczce, klucz wyrzucic i do oceanu