Jeszcze w tym miesiącu na serwery Live trafi DLC 4 dla Defiance zatytułowane Gunslinger Trials, w którym to będziemy kontynuować historię po 7-mym Legionie oraz zniknięciu Carla von Bacha. Głównym punktem tej historii będzie przedstawienie nam trzech nowych osób z kadry kierowniczej Von Bach Industries, które mają nadzieję na fotel prezesa w tej firmie.

Wraz z tym DLC będziemy mieć dostęp do nowych misji oraz dziewięciu nowych aren PvP przeznaczonych na grupę – tak w końcu będzie można zebrać swoja własną drużynę! Oprócz tego wprowadzony zostanie zupełnie nowy system punktacji dla wszystkich eventów w grze, nowe bronie oraz pełno nowych ubrań do wyglądu.

Wśród nowych broni znaleźć będziemy mogli także taki karabin snajperski, który procuje chwilowe maskowanie gdy kogoś zabijemy. Nie jest to długoterminowe maskowanie, ale wystarczające aby zmienić swoja lokalizację. Wszystkie broni będą dostępne z punktów sprzedaży VBI, a odpowiednią reputację uzyskamy poprzez kończenie aren.

Defiance dlc 4 outfit 2Azumi Yoshida, Uvan Jorr oraz Raizar Zandijur są trzema osobami z kadry kierowniczej VBI, które liczą na objęcie stanowiska prezesa. Azumi jest córką założyciela 7-mego Legionu, a jej historia koncentruje się na relacjach pomiędzy Republiką Ziemi oraz VBI. Uvan jest Indogenem i szefem  badań VBI – jej historia opowiadać będzie o projekcie Biodyne i dlaczego projekt ten jest na Ziemi. Raizar jest Irathieńskim konsultantem Republiki Ziemi, a jego historia opowiadać będzie o rasie Irath oraz jej przyszłości. Wszystkie te historie mają wprowdzić graczy nie tylko do kolejnego sezonu w grze, ale i do kolejnego sezonu serialu produkowanego przez SyFy o tym samym tytule.

DLC4 wprowadzi także zupełnie nowy system punktacji we wszystkich eventach obecnych w grze. W obecnym systemie liczy się praktycznie tylko ilość zadanych obrażeń, a gracze nie mają żadnych informacji co robią źle lub dobrze w trakcie eventu. Według zapowiedzi Tricka Dempseya, czyli osoby odpowiedzialnej za rozwój Defiance, ten nowy system powinien zmienić sposób w jaki graja i współpracują ze sobą gracze.

Po wprowadzeniu tego systemu gracze będą wiedzieli kto leczy, kto podnosi innych graczy gdy zginą, kto pracuje nad tym samym celem czy nawet wykorzystuje słabe miejsca do zadawania obrażeń. Te wszystkie czynności będą nagradzane punktami bonusowymi. System ten wprowadzi także punkty karne, na przykład gdy ktoś się odrodzi poza terenem walki czy też straci przytomność. Podniesienie kogoś na polu walki nagrodzi taką samą ilością punktów, którą stracimy jeśli się odrodzimy poza terenem.

Defiance dlc 4 bronCo najlepszego jest w tym DLC? Otóż osoby, które nie zakupią tego rozszerzenia nadal będą mogli korzystać z aren PvP czy nawet robić nowe misje będąc w grupie z kimś kto zakupił DLC 4. Minusem jest to, że osoby bez DLC 4 nie będą miały dostępu do nowych broni, strojów oraz nie zobaczą wstawek filmowych w trakcie wykonywania misji.

Poprzedni artykuł[EQ2] Stopiony lód i ugaszony ogień…
Następny artykuł[PS2] Ciekawe zmiany w XP oraz inne
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ZharZhar

*facepalm*