Ogłoszenie H1Z1 było wielkim zaskoczeniem dla wielu graczy SOE, zważywszy na to, że gra ma być już dostępna do gry za kilka tygodni. Potem wszystko potoczyło się już szybko: oficjalna strona, muzyka i Fred, pierwszy streaming z gry (nie do końca udany) i mnóstwo spekulacji na reddit.

Ekipa H1Z1 ewidentnie lubi rozmowy z fanami tego tytułu, ale lubi też zaskakiwać. Na oficjalnej stronie były ukryte kolejne zdjęcia do których to zaprowadziły migające w kodzie Morse gwiazdy. Gracze zajrzeli i przeanalizowali każdy zakątek oficjalnej strony oraz wszystkich ujawnionych screenshotów i pewnie dlatego devsi przygotowali kolejną niespodziankę: ukryty gdzieś w sieci film z gry…

Taka informacja z pewnością musiała spowodować ogólną mobilizację i fani ruszyli na polowanie: szukanie wskazówek, pixeli, linków i wszystkiego co mogłoby zdradzić gdzie znajduje się ten ukryty film.

W między czasie Smedley nie mógł się powstrzymać i zamieścił krótki film pokazujący hordę zombie. Strach się bać, jak na takich natkniemy się w nocy…

W końcu, jeden z użytkowników Reddita użył „tylnych drzwi” czyli prześledził wszelkie linki tworzone na bit.ly i odkrył tajemniczy film zatytułowany: „Czy przeżyjesz noc?”

Zapowiada się naprawdę horrorowata gra. Ciekawe czy moje serce to wytrzyma bo jeszcze nie wiem czy lubię się bać w grach…

Co sądzicie o tej małej zabawie ekipy H1Z1?

 

 

 

Poprzedni artykuł[SOE] Wtorek – wszystkie gry i serwisy będą wyłączone
Następny artykuł[PS2] To już dzisiaj! Polski Event na Woodman!
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WolandPL

Zawsze fajnie jest, gdy devsi bawią się z graczami podczas powstawania gry, zwłaszcza gdy gra jest w klimatach survivalowych czy post-apo. Zobaczcie tylko, jak fajnie Keli Entertainment bawiło się ze społecznością Don’t Starve, gdy powoli, lecz regularnie umieszczało na swoich stronach wskazówki dotyczące fabuły świata gry – wskazówek i smaczków można było dopatrzeć się w obrazkach, które trzeba było rozjaśnić aby obejrzeć ukryty tekst, czy też nawet odgadywać specjalne hasła ukryte w samej grze i wpisywać je na specjalnej stronie celem dostania się do ukrytego miejsca, aż po nawet kodowanie z źródle strony obrazków lub tekstu w ASCII. Sam miałem z tym mnóstwo zabawy i zawsze czekałem na więcej.

WolandPL

*Sory za błędy, mam nową klawiaturę która różni się wielkością i układem alt/ctrl, jeszcze się nie przyzwyczaiłem. Zjadłem i przekręciłem kilka liter.

BlackJDragon

kiedy ta gra ma premierę?