W imieniu Polskiej Brygady Kawalerii Zmechanizowanej [T4NK] chciałabym Was zaprosić na drugą edycję wydarzenia międzyserwerowego, które odbędzie się w dniu dzisiejszym na serwerze Woodman. Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które będą chciały zagrać w ramach jednej frakcji oraz czerpać przyjemność z towarzystwa i dobrej zabawy. A jedna z tych osób dostanie w nagrodę Krono (warunek: konto SOE). Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Start – godzina 19.00. Zapraszam!

planetside 2 II multiserwer event

Poprzedni artykuł[H1Z1] SOE lubi zaskakiwać…
Następny artykuł[H1Z1] Zombie – będziecie się ich bać…
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
funkykovalPL

1) Uzupełnione składy pojawią się w przeciągu godziny w drugiej zakładce tego samego dokumentu (( http://bit.ly/1eujqaV).), gdzie się wpisywaliście. Jeśli chcielibyście być przeniesieni do innego składu, to możecie napisać do mnie w prywatnej wiadomości.

2) Po zalogowaniu się możecie poprosić swoich squad leaderów o zaproszenie. Jeśli nie będziecie mogli skontaktować się ze squad leaderem, to możecie wtedy napisać do funkykovalPL lub fright1 w grze. Będziemy znajdować się na pierwszym poziomie budynku w warpgate (INDAR).

3) Wszystkie osoby niezapisane proszone są o kontakt z wcześniej wspomnianymi graczami.

4) WYJĄTKOWO SPOTYKAMY SIĘ NA NASZYM TEAMSPEAKU (TS.AZYLALFA.PL) ZE WZGLĘDU NA NIEOBECNOŚĆ GOSPODYNI TEGO PORTALU (MUSIMY MIEĆ DOSTĘP DO WSZYSTKICH OPCJI ADMINISTRATORÓW).

5) Jeśli ktoś ma w zwyczaju negować formę prowadzenia manewrów oraz wychodzić w trakcie gry drużynowej, gdy coś się nie podoba, to najlepiej by w ogóle się nie pojawiał.

6) Proszę o sprawdzanie listy składów na bieżąco, ponieważ przed wydarzeniem mogą nastąpić drobne zmiany.

funkykovalPL

@ Kinya
Nic się nie stało. Po prostu musimy mieć wszystko przygotowane na 100% i nie możemy sobie pozwolić na wpadki z teamspeak’iem. 🙁

Zbrojny

adres ts poprosze

Zbrojny

dobra przeczytalem komentarz funkykowala 🙂

Zbrojny

przednia zabawa 🙂 alert wygrany, vanusy ugryzły sie w dupala na koncówce! ( bravo pozdrawia charlie 😀 ), na koncu uwertura i nalot to bylo to ! 🙂

[PCPL] sH4maN

Bardzo udany ewent 🙂

T4NK fright1

Wyszły pewnie nie ścisłości taktyczne. Nie powinniśmy rozdzielać plutonów tylko iść MASĄ . Nie było jak zdobyć Mekala Auxiliary Compund bo NC z Splitpeak Pasa dosyć mocno nas atakowało.

OuttaControl

Osobiście świetnie się bawiłem Kotv-y nie zawiodły i zjawiły się jak zwykle masa wiec i nasza radość z tłuczenia ich była o tyleż zwielokrotniona 🙂

Z minusów to mam jeden wielki – musiałem co poniektóre osoby zmutować na TS (i mowie tu wyłącznie o gościach) bo w przeciągu 5 min usłyszałem więcej wulgaryzmów od tychże osób niż w przeciągu całej mojej gry na Woodmanie. Następnym razem bylo by dobrze by te osoby hamowały się bo ich przecinki nie wprowadzały nic tylko niepotrzebne, zamieszanie. Na serio ludzie jesli nie umiecie sie hamować to następnym razem nie przychodźcie po prostu.

HideoPL

Kurcze… Tak sobie ostrzyłem na to zęby a niestety nie dałem rady się pojawić… No cóż, szkoda:( Może następnym razem.

funkykovalPL

Hideo, żałuj. Co tam się działo to przeszło moje najśmielsze pojęcie. Takich akcji to dawno nie miałem. ^^

DreDpl

@up
Dobre pytanie. Wychodzi na to że Sentinelsy. Czyli ponownie Woodman. Kiedy i czy w ogóle (o ile znajdziemy odpowiednią ilość osób zaangażowanych w organizację) poinformuję wkrótce.

polishfalcon

Nieoficjalnie 3 eventem miał się zająć POL, jednakże nie ma jeszcze oficjalbej odpowiedzi czy bierzemysie za to

Pizzahawajska

Również jestem bardzo zadowolona, świetnie się bawiłam:) Dawno nie grałam tak udanego alertu.:D Wreszcie mieliśmy szanse z KOTVami 🙂

Jedynie mogę przyznać rację OuttaControl. Panowie, wiadomo, że są emocje, ale mimo wszystko hamujmy się. 🙂 (tak, to mówię ja, która krzyczałam na proximity, że zabiłam Magica:D)

kociamafia

Kolejny event na którym nie mogłem się pojawić. Samo życie >.>

DreDpl

Są już dostępne 2 filmiki z wczorajszego eventu.