Developerzy Landmarka ogłosili pierwszy konkurs, w którym zwycięzca konkursu zobaczy swoja budowlę w Landmarku oraz w przyszłości w EverQuest Next.

Zadanie jest proste: stwórz strukturę, która będzie punktem orientacyjnym oraz miejscem spotkania graczy w Landmarku oraz w EQ Next.

Aby wziąc udział w konkursie musicie stworzyć budowlę na jednej działce, która będzie wizualnym punktem orientacyjnym w obojętnie jakim stylu: fantasy, historyczny, czy nawet sci-fi. Budowla ta musi być umieszczona na płaskiej ziemi i posiadać warstwę bazową na 50 voxeli, tak aby można ja było zatopić w ewentualnych nierównościach terenu.

2014_04 landmark konkurs

Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym i trwać będzie do 7-ego Maja.

Prace zgłaszać będzie można poprzez specjalny szablon zgłoszeniowy w grze od dnia 30 kwietnia. Każdy gracz może stworzyć i przesłać trzy projekty.

Pomiędzy 30.04, a 7.05 gracze będą mogli głosować na swoje ulubione budowle. 8 maja komisja złożona z developerów Landmarka dokona oceny i wybierze zwycięzców. Wszystkie nagrodzone prace będą kwalifikowały się do wykorzystania przez SOE jako punkt orientacyjny i główny obszar społeczny w Landmarku. Zwycięzcy otrzymają poza tym kod na Lunar Anklet (łańcuszek na nogę?).

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Mam nadzieję, że jesli zdecydujecie się na uczestnictwo w tym konkursie to podzielicie się swoimi pracami na naszym forum. Powodzenia!