Nie ma to jak udać się na zwiedzanie wysp w najnowszy stój jaki dostępny jest dla graczy Landmarka: Colonist’s Flight Suit.

Ten unikalny strój dostępny jest tylko dzięki specjalnym kodom rozdawanym przez niektóre strony poświęcone Landmarkowi w tym BabaGra.pl!

Jeśli chcielibyście otrzymać ten najnowszy krzyk Landmarkowej mody, to wystarczy, że na naszym forum podzielicie się krótkim opisem oraz screenshotami z Waszych prac w tej grze. Załączcie także mapkę w oznaczonym miejscem gdzie znajduje się Wasza prezentowana działka, tak aby czytelnicy mogli ja zwiedzić jeśli będą mieć ochotę i o ile pozwalacie na odwiedziny 😀

Nie przejmujcie się, że Wasze dzieło jest niedokończone, możecie nawet zaprezentować ciekawy element z krótkim opisem w jaki sposób go zrobiliście. Po opublikowaniu screenshotów mogę zadać Wam podchwytliwe pytania, więc przygotujcie się na to psychicznie 😛

Liczba kodów jest ograniczona (5), więc kto pierwszy to lepszy!

A jeśli jesteście anty-talenciem budowniczym lub nie załapaliście się na kod za screenshoty to nadal macie szansę otrzymać ten strój.

W trakcie SOE Live ujawnionych zostanie wiele nowych informacji dotyczących Landmarka, które z pewnością opiszę na tej stronie.

Najciekawsze komentarze napisane w czasie trwania SOE Live i parę dni po SOE Live (od 15.08 do 20.08 ) mają szanse być nagrodzone przeze mnie kodem na Colonist’s Flight Suit (liczba kodów: 5). Informacja ta zostanie podana przeze mnie w odpowiedzi na nagrodzony komentarz i kod prześlę poprzez prywatną wiadomość na forum.

 

landmark_colonist_flight_suit

Poprzedni artykułLagi, PTS, PS4 i Valkyrie?
Następny artykułHarmonogram transmisji z SOE Live
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

noo noo na bogato 🙂

RachitynowyJoe

właściwie Babo, opłaca się zagrać w tego landmarka już? Da się w to grać? Bo bym pograł w mmo może jakoś… ale za dużo jest tego na rynku bym walczył z irytacją po 6tym wywaleniu do pulpitu 😀

Flyaway

Postaram sie coś tam wrzucić dziś czy jutro. 🙂

RetardedKitty

Nie traktuj tej gry jako mmo (jeszcze) na razie to jest po prostu Minecraft na sterydach (i to na sterydach które zmniejszają wydajność w niektórych przypadkach bo wciąż pełno bugów).
Jako ciekawostka ? Warto
Jako fan EQ ? Warto
Jako osoba napalona na EQnext ? Warto
Jako ktoś szukający nowego MMO na teraz ? meh 😛