Zgodnie z zapowiedzią, jaka ukazała się podczas zeszłotygodniowej audycji radiowej, już dzisiaj w nocy fani nowej produkcji SOE – H1Z1, będą mogli obejrzeć kolejny stream z tej gry.

Fani gry będą mieli szansę obejrzeć dzisiaj pierwszy odcinek programu z cyklu „Work in Progress„. Transmisja rozpocznie się dzisiaj w nocy o godzinie 2.15 czasu polskiego i udział w nim wezmą:

  • Adam „Arclegger” Clegg, projektant poziomów,
  • oraz Greg „SOE_Legion” Henninger, nowy Community Manager gry H1Z1.

Stream z cyklu „Work in Progress” to nic innego jak transmisja na żywo pracy developerów nad danym terenem. Jest to cykl bardzo dobrze znany graczom PlanetSide 2, w trakcie którego mogą oni nie tylko rozmawiać z developerami, ale również sugerować pewne unikalne rozwiązania problemów wynikłe z usytuowania baz.

Jeśli liczycie na ogłoszenie daty wczesnego dostępu do fazy Alpha, który kosztować ma 19,99$, to z pewnością nie usłyszycie tej wiadomości od Arcleggera ani od SOE_Legiona w trakcie dzisiejszego programu. Jestem przekonana, że informacja ta zostanie przekazana fanom gry osobiście przez Johna Smedleya. Zgodnie z jego słowami, jeszcze w tym tygodniu zobaczymy inne streamy z H1Z1 w trakcie których zaprezentowane zostaną różne funkcje gry.

Na obecną chwilę nie wiem, czy będę oglądać dzisiejszy program, bo jakby nie patrzeć jest to środek nocy. Jeśli jednak jakaś dzielna dusza obejrzy ten program i napisze z niego relacje na naszym forum to będę bardzo wdzięczna 😀

Poprzedni artykułProgram rekrutacyjny SOE (i P7S1) niedostępny…
Następny artykułWymiana starych walut oraz nowe wersje broni Bloody Shank
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zhar

To ja podejrzewam, że early access pojawi się przy dobrych wiatrach ok wakacji 😉

Andreyew

Kiedy by to nie miało wyjść to i tak dostaniemy skrawek produkcji, jaką w zamierzeniach deweloperów ma być. Tak czy siak, nie mogę się już doczekać early access – w jakiejkolwiek formie. Włodarzom z Sony udało się wywołać u graczy zaciekawienie produktem, oby owoc ostateczny spełnił pokładane w nim oczekiwania.