Jakimś cudem zdążyłam zebrać troszkę dilithium zanim zakończył się Dilithium Weekend w Star Trek Online. To „troszkę” to ponad 200.000 nieprzerobionego surowca na obu moich postaciach. Zdaje sobie sprawę, że to maciupeńka ilość w porównaniu do tych jakie posiadają inni gracze, ale jak na moje możliwości to naprawdę spory wyczyn.

Zapasy dilithium z pewnością mnie cieszą, ale jest coś co spowodowało dzisiaj moja sporą irytację. Naprawdę nie wiem co się stało, ale przy każdorazowym opuszczeniu statku i powrocie, np. udając się na ESD i wracając na statek, wszystkie moje hotbary są zresetowane. Bez względu na to czy loadout jest zapisany czy tez nie, połowa moich zdolności znika z hotbarów: głównie te z reputacji oraz z konsol. Wkurza mnie także, że załadowanie loadout’u nie pomaga.

Żeby było ciekawiej, to dzisiaj rano podczas zbierania dilithium na kanale flotowym ktoś miał podobny problem. Nawet sobie wówczas pomyślałam, że jakie to szczęście iż mnie to omija, gdyż bardzo bym się zirytowała. No i proszę, minęło kilka godzin i… jestem zirytowana oraz zrozpaczona 🙁

Wiele osób próbowało mi pomóc: zapisz, zaptaszkuj okno ze skillami, oddal się od stacji, przewiń wszystkie hotbary i wyczyść – nic nie działa.

Argh… Help!

Poprzedni artykuł[H1Z1] Deszcz…
Następny artykułEch… Brad i jego projekt…