Miałam naprawdę nadzieję, że to się uda i za jakiś czas będę mogła zagrać w Pantheon: Rise of the Fallen. Po nieudanym zbieraniu funduszy na Kickstarter nadzieja ta zmalała, a teraz wygląda na to, że zupełnie zniknie…

Pantheon Rise of the Fallen MMO logo

Po nieudanym Kickstarterze Brad i jego ekipa zaczęli zbierać pieniądze poprzez swoja własną stronę i zebrali na obecna chwilę około 145tyś $. Jakiś czas temu na oficjalnej stronie Facebooka ukazał się materiał z filmowy z gry, ale nie sądzę, aby po ostatniej aferze, udało się mu zebrać cokolwiek więcej.

Kilka dni temu Brad ogłosił, iż fundusze dotychczas zebrane zostały już wydane i, że proces tworzenia gry zostanie znacznie spowolniony. Brak funduszy oznacza także brak pracowników, chociaż w tym przypadku co innego mogło się do tego przyczynić.

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami Brad wziął z funduszy zebranych na tworzenie gry ok. 45tys dolarów na swoje wydatki, czyli prawie 1/3 zebranych pieniędzy. Niestety, wygląda też na to iż nie wypłacił pensji osobom, które pracowały dotychczas przy tym projekcie…

PRotF_Brad money 05_2014 2 PRotF_Brad money 05_2014

A gdybyście chcieli posłuchać o wszystkich problemach, jak i ewentualnej przyszłości projektu, to możecie posłuchać kilkugodzinnego wywiadu przeprowadzonego z developerami przez ekipę KTAM radio.

Poprzedni artykuł[STO] Dilithium i moje nieszczęsne hotbary
Następny artykuł[PS2] I po długim weekendzie…