Niewiele osób spodziewało się, że sprawy w H1Z1 przybiorą taki obrót. Ewidentnie gracze będą mogli zostać zarażeni wirusem i rozpocząć w ten sposób powolne przekształcanie się w zombie…

Oto zdjęcie przedstawiające to co widzi dwóch graczy: jeden  zdrowy, a drugi zarażony wirusem H1Z1.

2014_08_07_h1z1_klient

Postać zarażona wirusem zaczęła rozwijać cechy zombi, szczególnie możecie to zobaczyć poprzez widoczne markery, które oznaczają zapach ludzi (innych graczy).

Zgodnie z tym co piszą developerzy, osoba zarażona wirusem będzie poruszać się wolniej i nawet może umrzeć jeśli się nie wyleczy. Prace nad tą mechaniką są w początkowej fazie, więc z pewnością wiele może się jeszcze zmienić.

Czy prace nad tą funkcją zarażenia się wirusem H1Z1 mogą oznaczać, że docelowo gracz będzie mógł grać jako zombie? Wydaje mi się, że  te i wiele innych informacji możemy usłyszeć na SOE Live, które rozpoczyna się w przyszły piątek.

Poprzedni artykułLandmarkowicze będą mogli zakładać gildie!
Następny artykułAlerty przeciwstawne są… bleh?
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Helenth

Hahaha dobre 😀

Pudzian93

Z jednej strony fajnie by było 😀 za to z drugiej już widzę większe grupy osób w których specjalnie gracze są zarażani aby wytropić innych w celu ograbienia przeciwnika po czym są wyleczeni przez resztę graczy 😛

Gorobe

Wystarczy wprowadzić system w którym po pewnej liczbie wtórnych zakażeń albo organizm wykształca naturalną odporność i nie da się więcej zarazić, albo wirus mutuje i nie daje się już wyleczyć.

RachitynowyJoe

hmmmm, ciekawe o co chodzi im docelowo…

Gorobe

Patrząc na wpis o ewentualnym zgonie w przypadku braku leczenia, to kolejne narzędzie do uśmiercania graczy.

Skrux

już sama nazwa na to wskazuje… H1Z1=HumanOneZombieOne