W H1Z1 na PS4 zakończył się Hauntfest, a to oznacza, że czas przygotować się na start Sezonu 2. Wraz z nim do gry zawita zupełnie nowy Battle Pass, w którym gracze znajdą wiele nagród.

W przeciwieństwie do Sezonu 1, Battle Pass na Sezon 2 obejmuje aż 75 poziomów i zadebiutuje już w środę, 7 listopada.  Jak poprzednio, gracze otrzymają dostęp do trzech poziomów: darmowego, premium oraz PlayStation Plus.

Podstawowa wersja Premium kosztować będzie 750 koron, a prócz tego gracze będą mogli zakupić w promocyjnej cenie wersję Battle Pass z odblokowanymi 25 poziomami. Prócz tego, w PlayStation Store będzie można także znaleźć specjalny pakiet, w skład którego wchodzi premium Battle Pass oraz strój Skull Ops.

Kupując premium Battle Pass na Sezon 2 w H1Z1 na PS4 i wbijając jego kolejne poziomy, gracze otrzymać mogą w nagrodę cztery nowe stroje, wiele nowych skórek na broń, a także nowe rodzaje przedmiotów kosmetycznych w postaci klaksonów.

Warto dodać, że już od momentu rozpoczęcia Sezonu 2, gracze będą mogli odblokowywać kolejne poziomy Battle Pass wykorzystując do tego korony (waluta premium).

I jak Wam się podobają nowe stroje z Battle Pass na Sezon 2?

Poprzedni artykułRzut oka na kolejny pakiet startowy do Fortnite Battle Royale – Summit Striker
Następny artykułUmiejętności lodowe na najnowszym materiale filmowym magicznego Spellbreak