11 listopada do gry trafi 11 dodatek do EverQuest 2 – Altar of Malice. Zanim jednak ukaże się kolejny dodatek, do EverQuest 2 trafi kilka innych ciekawych rozwiązań i nowości.

Część instancji grupowych z niższych leveli (20-89) stanie się instancjami z levelami agnostycznymi, co oznacza, że gracze z tych leveli będą mogli się grupować bez konieczności mentorowania i każdy z nich dostanie w nagrodę przedmioty na swoim poziomie.

Instancje te dodane zostaną do istniejącego Dungeon Findera i nie będą mieć żadnych ograniczeń czasowych (lockout).

eq2_AoM_agnostic

Jeśli nie mieliście szczęścia z otrzymaniem rzadkich przedmiotów z instancji grupowych Tears of Veeshan, to już niedługo do gry wprowadzony zostanie nowy merchant u którego będziecie mogli zakupić wymarzone przedmioty. W pierwszym etapie merchant ten sprzedawał będzie biżuterię, a z czasem dodane zostaną kolejne przedmioty.

W niedługim czasie na serwery Live BattleGround trafi również nowa rozgrywka DeathMatch usytuowana na podłodze z pałacu Rhoen Theer, która sama w sobie jest bardzo niebezpieczna…

eq2_BG_Rhoen_Theer

Osoby, które uwielbiają zbierać różnego rodzaju kolekcje będą z pewnością bardzo zadowolone gdyż już niedługo gracze będą mogli sprzedać elementy kolekcji merchantowi za status. Już widzę jak Broker zostaje oprózniony z tych najtańszych kolekcji. Jakby nie patrzeć – mount za 300.000.000 pkt statusu czeka….

To nie koniec zmian jakie wprowadzone zostana do gry. Już niedługo wszystkie spelle/ buffy czy też combat arty gracze będą mogli wyszukiwać na poziom GrandMaster! Wersje GrandMaster będą także wypadać z mobów na odpowiednim poziomie.

Natomiast wraz z dodatkiem Altar of Malice niektóre zdolności będzie można ulepszyć na kolejny poziom – Ancient!

eq2_AoM_ancient

9-go listopada EverQuest 2 będzie obchodzić 10 rocznicę i dlatego weterani tej gry otrzymają w prezencie bardzo unikalny dom Prestige – Isle of Refuge wraz z pakietem unikalnych mobów, które zamieszkiwały to miejsce w dawnych czasach! (Nagroda za 11 lat.)

eq2_isle_of_refuge

W 2015 roku możemy spodziewać się:

  • zmiany w systemie bogów – nowe cuda i błogosławieństwa oraz możliwość wierzenia w kilka bóstw jednocześnie;
  • nowe questy publiczne – obecnie system jest w trakcie przeprojektowywania;
  • nowe wersje Fabled instancji z Echoes of Faydwer – jako pierwsze Inner Sanctum oraz Crypt of Valdoon;
  • naprawiony/ poprawiony Dungeon Finder działać będzie jako cross-serwer, co oznacza, że do grupy dołączać będą mogli gracze z różnych serwerów.

I jak Wam się podobają te nowości przygotowane dla EverQuest 2?

 

Poprzedni artykułPvP i areny MOBA w Landmark
Następny artykułZony z Altar of Malice