The Repopulation to sandbox, który jest w trakcie produkcji i jego akcja osadzona jest w klimacie Sci-Fi na dalekiej planecie Rhyldan.

Jak na porządny sandbox przystało gra ta oferuje przeróżne możliwości rozwoju poza specjalnie generowanymi misjami dostosowanymi do potrzeb naszej postaci.

Zgodnie ze słowami developerów zarówno gra, jak i ekonomia jest bardzo silnie zorientowana na umiejętności handlowe. System craftu jest bardzo złożony, a do tego posiada wysoki stopień personalizacji. Ponadto wszystkie rzeczy wytworzone przez graczy będą najlepszymi dostepnymi w grze!

Ba, okazuje się, że w The Repopulation można będzie rozwijać swoją postać w crafcie omijając wszelkie walki, wystarczy samodzielnie poszukać surowców albo ewentualnie zakupić je od innych graczy. Oprócz tego gra oferuje możliwość rozwijania postaci w rozrywce, coś w rodzaju animatora, który zapewniać będzie długoterminowe buffy dla graczy.

Innym zawodem w jakim mogą się szkolić gracze to poskramiacz dzikich zwierząt, który może je oswajać, trenować i sprzedawać innym graczom jako mounty!

the_repopulation_mount2

Nie wspominam już o takich specjalizacjach jak dyplomata, złodziej czy nawet architekt.

Zapowiada się świetnie. Teraz muszę podjąć decyzję w czym się specjalizować. To ujarzmianie dzikich zwierząt i sprzedawanie ich jako mountów brzmi naprawdę interesująco, nieprawdaż? 🙂

P.S. Tak – na blogu będzie pojawiało się więcej informacji o tym tytule bo byłam grzeczna i Mikołaj przyniósł mi prezent pod poduszkę. Yay!

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo się cieszę, iż Repop na stałe zagości na Twoim blogu.Gra bardzo ciekawa i warta, aby o niej pisać.
    Wkradło się kilka literówek 🙂

Comments are closed.