H1Z1 zrzesza coraz więcej fanów, a ciągła praca developerów nad ulepszeniem tej gry sprawia i naprawieniem wielu błędów, sprawia iż wszelka krytyka zanika, a zaczyna pojawiać się coraz więcej pochlebnych komentarzy.

Jeden z polskich fanów H1Z1 postanowił ufundować klucz do H1Z1, który to zostanie rozlosowany 1 lutego.

Warunki przystąpienia do konkursu sa bardzo proste:

  1. polubić film,
  2. zasubskrybować kanał badboyskiTV
  3. i w komentarzach pod filmem wyrazić chęć na wzięcie udziału w konkursie.

Ja się zgłosiłam, więc i Was zapraszam do wzięcia udziału w tym konkursie 😉

Poprzedni artykułSOE wypowiada wojnę hackerom w H1Z1 i naprawia błędy
Następny artykułWystartowała beta PlanetSide 2 na PS4
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
sH4maN

Co to wogole za konkurs ? kanal kogos mozna zasubskrybować za jego wykonanie i ciekawosc filmikow a nie za 1/100 szansy wygrania w konkursie ludzie co dalej 500sc za lika na stronie porno ?
badboyskiTV wlasnie za ten durny konkurs i za zasady nie bd suba ode mnie

BadboyskiTV

sH4maN, nie musisz się denerwować, nie ma obowiązku wzięcia udziału w konkursie 🙂 jestem młodym youtuberem, staram się zrobić jak najwięcej żeby przyciągnąć ludzi na kanał, a w dzisiejszych czasach niestety nie wystarczy już zrobić dobrego filmiku, jest tego za dużo po prostu.

Robię konkurs, wydaje swoje pieniądze, mam prawo żądać czegoś w zamian, ale tak jak mówiłem, spokojnie, nie ma obowiązku brania udziału 🙂

Mimo wszystko zapraszam do sprawdzenia filmików z h1z1 🙂

Ameba

Film niestety dupy nie urywa. Nie pokazałeś nic ciekawego – ot, błąkanie się po jakimś budynku. Co do treści – niesprawdzone, naniosłeś poprawkę w formie tekstu. Widzów zdobywa się jakością, nie konkursami.

VintageMann

Aj, człowiek ma swoje hobby i chce to pokazać, chce dać wam grę w którą każdy by grał jakby dostał. Polska natura jest jednak silniejsza niż ludzka życzliwość.

BadboyskiTV

Film w żaden sposób nie ma urywać dupy, widać od razu że nie namęczyłeś się na tyle żeby sprawdzić kanał i wiedzieć co tam umieszczam, to nie żaden let’s play czy coś, obrazek jest tylko mało potrzebnym dodatkiem, treść jest najważniejsza i oczywiście zgodzę się z tobą, że popełniłem błąd, ale tego już wycofać nie mogłem, błędy popełnia każdy, więcej takich nie będzie na 100%