Przed mieszkańcami USA długi weekend, a przed graczami H1Z1 możliwość wzięcia udziału w kolejnym specjalnym trybie Arcade. Prócz tego studio Daybreak Games oferuje kolejne dwa przedmioty do zakupienia – tym razem w patriotycznym amerykańskim stylu.

W tym tygodniu do trybu Arcade na PC powróciła Ruletka, a prócz tego do puli dostępnych broni dodano wyrzutnię rakiet (RPG), lekki karabin maszynowy oraz nowiutki karabinek (Ranch Rifle).

Dla osób, które wcześniej nie mieli okazji wypróbować trybu Ruletka w H1Z1, oto krótkie przypomnienie zasad:

  • Standardowy mecz Battle Royale, z tą różnicą, że wszyscy gracze rozpoczynają mecz z tą sama losową bronią i nielimitowaną amunicją;
  • W świecie nie będzie można znaleźć innych broni i amunicji, ale nadal trzeba będzie szukać innych potrzebnych przedmiotów;
  • Przy pewnych progach populacji, obecna broń zostanie usunięta i wszystkim graczom przydzielona zostanie inna, losowa broń.

Weekendowe Wyzwania

Poczynając od piątku, od godziny 19:00 czasu polskiego, rozegrajcie trzy (3) mecze w trybie Ruletka, w których uplasujecie się w TOP50, a w nagrodę otrzymacie Victory Crate!

Za łatwo?

Każdy gracz, który pomiędzy 25 maja, godziną 19:00, a 29 maja, wygra jeden mecz w trybie Ruletka, otrzyma Silver Victory Crate, która to gwarantuje otrzymanie co skórki o rzadkości co najmniej Rare (fioletowej).

Ci z Was, którzy zdobędą I miejsce w Ruletce, otrzymają Silver Victory Crate na koniec przyszłego tygodnia.

Nowe przedmioty

Dwa nowe przedmioty mogą zostać zakupione bezpośrednio w grze: Patriotic Military Backpack (do 25 maja, do godziny 18:00) oraz Patriotic AK-47 (do niedzieli, 27 maja włącznie).

Oba te przedmioty wycenione zostały na 9,99$.

Poprzedni artykułEkipa Fortnite Battle Royale o nowym trybie „Plac Zabaw”, optymalizacji i licznych usprawnieniach
Następny artykułSprawdź się w turnieju Fortnite War Legend’s!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
sielu

jak common ( zielona ) to najniższy możliwy skin do zdobycia w grze wiec silver crate niczym sie nie różni od zwykłej victory crate , hmmm bardzo zachęcająco to brzmi :/