Od momentu premiery wczesnego dostępu minęło już prawie dwa tygodnie i z dnia na dzień widać, jak bardzo ekipa H1Z1 pracuje aby gra ta stawała się coraz lepsza.

Nadchodzi czas na kolejne zmiany.

Co niektórzy gracze zauważyli kolejne problemy, która powinny zostać zaadresowane – szczególnie na serwerach PvP. Zdarza się bowiem, że co niektóre osoby tworzą kilka postaci na tym samym koncie po czym wylogowują je w określonym miejscu – na przykład koło swojej bazy. Jeśli zdarzy się, że zginą, to automatycznie loguja alta znajdującego się w okolicy i kontynuują walkę. Może nie byłoby zbyt dużego problemu, gdyby chodziło o jednego alta – w wielu przypadkach altów jest kilka, co pozwala na ciągłe przelogowywanie się i powoduje, że w większości przypadków przeciwnik w końcu ginie.

Jest to problem i dlatego też nadchodzą pewne zmiany z tym związane. Otóż developerzy rozważają możliwość posiadania tylko jednej postaci na danym serwerze!

Ale to nie koniec ewentualnych zmian.

Wiecie, nie będę oszukiwać, że mnie osobiście bardzo drażni jak muszę wymyślać nowe nicki dla swoich kolejnych postaci: Kinnya, Lareina, Nayati, itd. Zawsze powinna być Kinya. I tak też już niedługo może być!

Otóż devsi rozważają możliwość zarezerwowania nazwy postaci na cały region, a to oznacza, że zakładając postać Kinya ma serwerze Last Living PvE EU automatycznie nazwa ta zostanie zajęta przez moje konto i jeśli tylko będę mieć ochotę to mogę stworzyć Kinyę na każdym innym serwerze 🙂

W dniu wczorajszym zaprezentowano także nowy wygląd łuku Makeshift, czyli robionego przez graczy, i muszę powiedzieć, że nowy model wygląda dość ciekawie.

 

Poprzedni artykułCzas na „męską” decyzję, czyli moje dylematy z grami…
Następny artykułWydajność serwerów EU po raz kolejny
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
SGTAce

Nie było chyba powiedziane że to makeshift xD pisali że „craftable” a oba łuki są craftable :D.

No i żadna rewolucja bo wiadomo było że tak się to skończy z tymi postaciami. U nas typ biega tak do bazy w 20 postaci i znosi rzeczy po drodze. To jest pierwsza lipa, nikt nie gra normalnie w tej chwili.

Druga lipa – pojebane nicki. Co to kurde ma być. Co loguje się na Battle royal to muszę wpisać nowy nick. Walę losowe 30 znaków i wchodzę (chociaż zdarza się że są już zajęte). Jak ja potygodniu mam 8 postaci a nie robię altów… to nie chce wiedzieć ile mają niektórzy ;).