Jesteście gotowi do wzięcia udziału w najnowszym wydarzeniu weekendowym w darmowym H1Z1? Tym razem w grze pojawił się nowy tryb nierankingowy z nowym zestawem reguł, a także dwie zupełnie nowe nagrody do zdobycia.

H1Z1 jest bardzo konkurencyjną grą z gatunku Battle Royale i dlatego też, ekipa ze studia Daybreak Games, postanowiła dodać tryby Arcade, które pozwolą graczom na rozgrywkę bez wpływu na ranking w danym sezonie. Wraz z dodaniem trybów Arcade, z menu zniknie opcja Event, a do tego mecze te rozpoczynają się od razu, bez konieczności czekania do wyznaczonych godzin.

Tryb Arcade: HEAVY METAL

W nowym trybie gracze znajdą LMG, wyrzutnie rakiet oraz makeshift armor. Tryb ten dostępny będzie od piątku 4 maja, od godziny 19:00, do poniedziałku, 7 maja, do godziny 19:00.

Nagrody

Gracze otrzymają Heavy Metal Backpack za pięciokrotne zajęcie miejsca w Top25 w trybie Arcade: Heavy Metal (5 x Top25).

Ponadto gracze mogą także zdobyć Heavy Metal Makeshift Armor, chociaż akurat ta nagrody wymagać będzie nieco wysiłku. Wystarczy zająć miejsce w Top 1000 graczy z danego regionu, którzy zdobyli najwięcej TOP10 podczas tego weekendu. Tym razem jednak zmagania dotyczą zwykłego tryby Battle Royale: solo, duo lub piątek.

Swoją aktualna pozycję w rankingu, będzie można sprawdzać w tym miejscu.

Oprócz tego, do poniedziałku 7 maja, gracze skorzystać mogą także z 70% zniżki przy otwieraniu skrzynek.

I co myślicie o zamianie Eventów na tryb Arcade dostępny w każdym momencie? Macie zamiar wypróbować tryb Heavy Metal?

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułWygląd świata w Ascent: Infinity Realm ma nas powalić na kolana…
Następny artykułLeczące moce paladyna w najnowszym zwiastunie Bless Online