Kilka dni temu Black Eye Games, studio tworzące polskie MMO osadzone w czasach średniowiecza – Gloria Victis, uruchomiło nową wersję sklepu.

Oprócz zmienionego i bardziej czytelnego interfejsu do sklepu dodano nowe opcje wsparcia twórców poprzez zakup takich możliwości jak nazwanie NPC, zaprojektowanie lokacji, czy też tablice upamiętniające graczy i gildie.

Uaktualniono także pakiety dzięki którym gracze mogą uzyskać dostęp do gry.

Wraz z rozwojem gry będą się pojawiać kolejne pakiety i przedmioty, jednak w żadnym razie nie zapominamy o tych, którzy wsparli nas do tej pory – obecne pakiety również będą systematycznie rozbudowywane o dodatkową zawartość!

Na koniec kilka słów o obecnych pracach nad grą. W najbliższych aktualizacjach wprowadzimy serię samouczków, które płynnie wprowadzą nowych graczy do gry i ułatwią zapoznanie się z jej mechaniką, a także Osiągnięcia, będące poważnym rozwinięciem Dziennych Wydarzeń – i wiele, wiele więcej! Pracujemy także nad znacznym usprawnieniem synchronizacji pozycji postaci. Równocześnie, by umożliwić Wam więcej krwawych walk, pracujemy nad powiększeniem (dwukrotnym!) świata gry!

Na nowych ziemiach znajdzie się wielkie miasto, które gracze będą mogli przejąć, kontrolować, zasiedlać, ulepszać i fortyfikować, a także kryjówkę dla tych, którzy wybiorą drogę banitów, gdyż wolność wyboru to jeden z kluczowych aspektów Glorii Victis. Banici będą mogli porzucić swoją przynależność do Midlandczyków bądź Ismirów, razem z ich bezskutecznymi, krwawymi krucjatami i odwiecznym konfliktem, wywołanym Zrównaniem Waltera, by żyć po swojemu – najeżdżać, grabić, podbijać, a nawet utworzyć własną, kontrolowaną przez graczy nację!

Równocześnie wprowadzimy dodatkowe punkty odrodzenia, a także możliwość wyboru jednego spośród kontrolowanych przez nację gracza, dzięki czemu PVP nabierze jeszcze większej dynamiki, gdyż drużyny graczy będą mogły sprawniej reagować na zbrojne wypady wroga! Oprócz tego pracujemy również nad usprawnieniem systemu ekwipunku, by wprowadzić dodatkowe torby i plecaki – o różnej pojemności – do odblokowania, o co nas prosiliście!

Jest to kolejny ważny krok na drodze do celu, by Gloria Victis stała się tym, czym jest w naszych i Waszych marzeniach – wyjątkową grą, która należy do graczy w takim samym stopniu, jak do jej twórców, gdyż jedynie Wasze niesamowite wsparcie pozwala nam istnieć! By projekt się rozwijał, musimy powiększać zespół, jednak dzięki Wam nasze – i Wasze! – marzenia mogą się spełnić! Dziękujemy Wam za wszystko, co dla nas zrobiliście – do zobaczenia na polu bitwy!

Gloria Victis – od Graczy, przez Graczy, dla Graczy!

Usprawniony system ekwipunku? Mogłabym za to ucałować 😀

Do gry trafiły także nowe motywy muzyczne, które brzmią naprawdę świetnie.

Jak dla mnie są to naprawdę dobre wiadomości. Widać, że gra się rozwija i developerzy słuchają opinii graczy. 10$ to naprawdę niewiele, a w ten sposób wesprzecie to polskie studio. No chyba, że ktoś chce zaszaleć i zaprojektować lokację w grze 😀

Gloria Victis zapowiada się naprawdę ciekawie.

Poprzedni artykułWartość nagrody podniesiona do 200$!
Następny artykułBanished – nie mogę się oderwać
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

własna nacja hmmmm… a będzie ich więcej? 😀

bartold

To zależy od możliwości, zarówno silnika jak i zespołu. Renegaci będą jednak niezależni, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by kilka potężnych gildii podzieliło władzę między siebie.

kapitan_laweta

grywalne to juz jest?