100$ nagrody za wskazanie zagrażających rozgrywce błędów, hacków i exploitów ewidentnie nie było wystarczające, bo w dniu dzisiejszym nagroda wzrosła do 200$!

Oczywiście nie za każdą informację będzie płacić Studio Wildcard. 200$ to nagroda jaką mogą dostać gracze za wskazanie hacków, jednakże oprócz tych dotyczących celowania i szybkiego poruszania (aimbot/esp/speedhack). Studio Wildcard nie jest zainteresowane informacjami na temat wszystkich hacków, ale tylko tych, które mogą być wykorzystane na serwerach oficjalnych, online i w wersji multiplayer. Demaskowanie hacków wykorzystywanych w wersji singleplayer gry nie będą nagradzane.

To nie koniec dobrych wiadomości dotyczących tej gry. W dniu dzisiejszym developerzy naprawili poważny błąd związany z driverami graficznymi co powinno zwiększyć wydajność kart graficznych o 25%!

W między czasie zaprezentowano także graczom trzy nowe gatunki, które pojawią się w grze: olbrzymią małpę, bobra oraz pokojową nastawioną rybę, którą także można oswoić.

ARK_dziennik_31 ARK_dziennik_33 ARK_dziennik_32

Poprzedni artykułŚwiat się kręci wokół Lewiatana…
Następny artykułNowy sklep i garść innych wieści z Gloria Victis