Nieśmiertelni oraz Bogowie z Aelion przygotowują się na pierwszą masywną inwazję obcych na ta planetę.

Zgodnie ze słowami ekipy Allods Team Inwazje się olbrzymimi wydarzeniami w grze, które mogą zmienić wygląd planety. Pierwsza z nich rozpocznie się już w najbliższy piątek, 28 sierpnia, i gracze będą musieli przygotować się na odparcie ataku śmiercionośnych Phytonidów.

20150827_skyforge_inwazja

Phytonidy to niebezpieczne inteligentne rośliny, które chcą opanować Aelion w celu zaspokojenia swoich własnych potrzeb. Gracze będą musieli połączyć siły aby odeprzeć inwazję tych obcych, a w nagrodę otrzymają epickie nagrody wliczając w to zupełnie nowe kostiumy.

Dodatkowo, gracze którzy odblokowali już Divine Atlas będą mogli zdobyć rzeczy potrzebne do ulepszenia tego drzewka w atlasie, które to nie będą się liczyć do tygodniowych limitów.

Poniżej zamieszczam dziennik developerski dotyczący Inwazji, który ekipa Skyforge opublikowała w maju. Musicie przyznać, że pomysł jest świetny i z pewnością dostarczy graczom mnóstwo zabawy.

 

Nadal mam kody na 14 dni premium do rozdania, więc jak chcielibyście je dostać to napiuszcie komentarz i podajcie swój nick na forum abym wiedziała gdzie je wysłać.

5 KOMENTARZE

  1. Non-stop śledzę Twój blog (wręcz codziennie wpisuję >babagra< bo już mi się wryła w mózg nazwa strony xD). Za twoją opinią spróbowałem zagrać w Skyforge i się wciągnąłem dlatego też proszę o ten kluczyk, bo miło by mnie uszczęśliwił 😉 Może się kiedyś zobaczymy w Aelion 🙂

  2. Wiem, że ostatnio pogrywałaś w ten tytuł. Ja się gra na wyższych lvl? Doświadczyć można tutaj gridu?

    • Pogrywam codziennie ale zupełnie na luzie. Zaloguję się, zrobię 2-3 instancje i kończę. Jest grind w niektórych miejscach, ale która gra nie ma teraz grindu? 🙂

      Nie ma jednak aż tak dużo, no chyba że to po prostu moje luźne podejście do gry sprawia, że tego nie odczuwam 😉

Comments are closed.