Wczoraj wieczorem ekipa H1Z1 poinformowała fanów gry, iż we wrześniu w trakcie trwania TwitchCon rozegrany zostanie pierwszy turniej Battle Royale do którego zaproszeni zostaną wybrani goście.

Niestety turniej ten jest dostępny tylko dla zaproszonych gości ze Stanów Zjednoczonych, z czego 99% jest popularnymi streamerami. Cztery miejsca zarezerwowane zostały dla graczy – także rezydentów USA. Trzy miejsca przyznane zostaną graczom, którzy prześlą esej lub  video z wyjaśnieniem dlaczego są nie do pokonania w Battle Royale. Ostatnie miejsce dostanie osoba, która zrobi sobie zdjęcie z maską zakupiona w czasie PAX Prime i prześle je do oceny.

Zwycięzca tego turnieju dostanie nagrodę pieniężną o bliżej nieokreślonej wartości. Na ta chwilę nagroda wynosi 5.000$, ale może ona wzrosnąć. Dlaczego? Wszystko zależy od tego ile kluczy do nowo dodanych paczek Invitational zostanie sprzedanych, gdyż 25% wartości sprzedaży trafi do puli nagród. W paczce tej gracze znajdą skórki na T-shirty z logo ich ulubionych streamerów, emotki oraz skórki na broń. Możecie podejrzeć wszystkie nagrody na stronie głównej H1Z1 Invitational.

h1z1_invitational-start

Wygląda na to, że DayBreak Games chce zrobić podobny turniej jaki zorganizowała ekipa ARK, tylko, ze to gracze mają ufundować nagrody. Co sądzicie o tym pomyśle?