No cóż, zważywszy na to, że studio Bluehole jest twórcą zarówno PlayerUnknown’s Battlegrounds, jak i TERA, to wcześniej czy później, musiało to nastąpić: oba światy w końcu się spotkają.

Już od 5 marca, amerykańscy użytkownicy TERA mogą spodziewać się zmian. Uniwersum tej gry zapełni się dekoracyjnymi jeepami, samolotami oraz zrzutami wypełnionymi nagrodami. Dodatkowo, ci najbardziej waleczni wojownicy, stoczyć będą mogli walkę ze specjalnie stylizowanymi – ale nie oznacza, że łatwiejszymi – BAM-ami (Big Ass Monster, czyli bossy światowe).

Prócz tego gracze będą mogli zdobyć i odblokować wiele ekskluzywnych przedmiotów kosmetycznych związanych z PlayerUnknwon’s Battlegrounds, a dodatkowo wydawca uruchomi także na czas trwania tego wydarzenia, nagrody za dzienne logowanie.

Niestety, jak na razie wydarzenie to zapowiedziane zostało tylko przez amerykańskiego wydawcę, firmę En Masse. Na ten moment nie wiemy, czy niemieckie studio Gameforge, wydawca TERA w Europie, także uruchomi to wydarzenie na swoich serwerach.

Za to zwiastun jest prześmieszny.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułRing of Elysium ulepsza bronie, zapowiada tryby okresowe i ujawnia nowego bohatera
Następny artykułFortnite Battle Royale nadal bije kolejne rekordy popularności!