Ekipa studio Wildcard nie próżnuje nawet w Sylwestra i wprowadza ostatnią w tym roku aktualizację, a wraz z nią kilka nowości.

W ARK: Survial Evolved pojawi się kolejne stworzenie – tym razem jest to Procoptodon. Ten prehistoryczny kangur może nieść dwóch graczy: jednego na grzbiecie, podczas gdy drugi może schować się w torbie i w pełni wykorzystywać swoje umiejętności strzeleckie. Jako pierwsze stworzenie, jest on w stanie pokonywać olbrzymie dystanse oraz z łatwością przeskakiwać nad przeszkodami.

Dodatkowo studio Wildcard zaprasza wszystkich graczy do rozpoczęcia Nowego Roku wraz z ARK: Survival Evolved. O godzinie 18-tej czasu polskiego, na oficjalnych serwerach pojawi się wielka kula, która będzie powoli opadać. Kiedy w końcu opadnie na ziemię, a stanie się to o północy czasu EST (6-ta rano czasu polskiego), ujawniona zostanie fantastyczna niespodzianka dla wszystkich graczy zalogowanych do gry. Admini serwerów prywatnych muszą ten event uruchomić samodzielnie.

ARK_NewYear

Aktualizacja ta wprowadza także do gry nową, długo oczekiwaną funkcję – Sojusze Plemienne, które pozwolą mniejszym plemionom na sprzymierzenie się i wspólna walkę przeciwko innym plemionom.

To komu wypowiecie walkę?

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Kangur, jakoś do mnie nie przemawia.

DonJezo

Kurde zaspałem, ktoś może wie co to była za niespodzianka dla zalogowanych? :O

DonJezo

Eeee, to nie ma czego żałować 😀