Studio WildCard regularnie organizuje różnego rodzaju turnieje i konkursy, niestety często były one ograniczone do pewnych krajów.

Takiego ograniczenia nie ma w kolejnym organizowanym przez twórców ARK: Survival Evolved konkursie, a do tego pula nagród  wynosi 60.000$!

Nowy konkurs skierowany jest do osób tworzących modyfikacje do tej gry. Nieważne czy tworzycie inaczej wyglądające wyspy ARK, nowe przedmioty, nowe tryby rozgrywki, czy też własne stworzenia – studio WildCard chce je wszystkie zobaczyć. Chętni do wzięcia udziału w tym konkursie mogą zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach: Mody, Mapy oraz Całkowita Zmiana.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w tym konkursie, to więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem. Czas zgłoszeń upływa 15 marca.

ARK doczekał się w dniu dzisiejszym kolejnej aktualizacji, która wprowadziła do gry kolejne stworzenia: Dimetrodon oraz Żuka. Pierwsze z nich oferuje cień podczas upalnych dni oraz ochronę przed wiatrem, podczas gdy drugi zjadając odpady produkuje olej, który może zasilać generatory lub służyć do nawożenia roślin.

Dodatkowo gracze mogą wytwarzać beczki na piwo potrzebne do wyprodukowania piwa, które może dawać różnego rodzaju efekty wzmacniające. Trzeba jednak pamiętać o tym, że kac nie będzie niczym przyjemnym 😀