Życie złodzieja w TESO może być tak samo lukratywne, jak i ekscytujące, szczególnie jako niesławny członek Gildii Złodziei.

Po raz pierwszy fani The Elder Scrolls Online będą mogli dołączyć do Gildii Złodziei i zostać wciągnięci w wir intryg, podstępów oraz mnóstwo kradzieży.

Zapowiedziane w zeszłym tygodniu najnowsze rozszerzenie do tej gry – Gildia Złodziei, trafi już w przyszłym tygodniu na serwer testowy, po czym 9 marca zadebiutuje na PC i Mac, 22 marca na XBpx One i następnego dnia na PS4. DLC to będzie dostępna za darmo dla wszystkich osób opłacających subskrypcję, a pozostali gracze będą mogli kupić to rozszerzenia już za 2.000 Koron.

Zgodnie z oficjalną informacją zamieszczona na stronie głównej gry, Abah’s Landing jest domem Gildii Złodziei i wielkim miastem położonym na pustynnym, nie widzianym wcześniej, półwyspie zwanym Hew’s Bane. Podczas zwiedzania Abah’s Landing, gracze będą musieli zwracać uwagę na swoje otoczenie, gdyż zaułki i kręte uliczki strzegą wiele niebezpiecznych tajemnic.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Na bank ktos im buchnie ksiezyc 😀