Funcom ogłosił dzisiaj, że jedną z zapowiedzianych jakiś czas temu gier osadzonych w świecie Conana, będzie gra survivalowa Conan Exiles.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem Conan Exiles jest przede wszystkim wieloosobową grą, w którą będzie można grać zarówno na publicznych, jak i prywatnych serwerach. Co ciekawe, gra ta będzie mieć także tryb singleplayer.

Jesteś jednym z tysiąca wygnańców, który musi zadbać o siebie na barbarzyńskich nieużytkach przez które przetaczają się burze piaskowe i które oblegane są z każdej strony przez wrogów. Uprawiaj rośliny lub poluj na zwierzynę. Zbieraj surowce by stworzyć broń i narzędzia. Zbuduj schronienie by przetrwać. Przemierzaj rozległy świat samotnie lub też zbuduj wraz z innymi graczami osiedla i ufortyfikowane twierdze. Uwolnij swoją wściekłość w dzikiej szybkiej walce wykonując krwawe i miażdżące kości ataki, po których będzie widać latające głowy i kończyny. Walcz z innymi graczami aby zdominować te tereny oraz przyzwij gniew bogów składając ich w ofierze na starożytnych ołtarzach.

Gra ta trafi na PC we wczesnym dostępie już latem tego roku, a w późniejszym czasie ukazać się ma na konsolach. Więcej informacji znajdziecie na stronie głównej gry.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Zrobili by Anarchy Online 2 a nie survivale…

Arflin

Przecież te lokacje wyglądają jak żywcem wyciągnięte z Age Of Connan.