Kilka godzin temu, podczas specjalnej konferencji Neowiz Games ujawnił harmonogram związany z ich najnowszą produkcją – Bless.

To przepiękne MMORPG, które powstało na silniku Unreal i nad którym pracowało od kilku lat ponad 200 osób, uruchomi otwarte beta testy już 27 stycznia. Natomiast od dzisiaj można ściągnąć grę i założyć postać.

Na ten moment potwierdzone zostały serwery jedynie dla Chin i Tajwanu. Niestety, nie wspomniano nic o angielskiej wersji tej gry, jednakże krążą plotki, że jej otwarcie przewidziane zostało na 12 marca…

 

 

Główną cechą Bless nadal sa wojny pomiędzy frakcjami, w których brać może 100 vs 100 graczy. Do tego należy doliczyć wojny wewnątrz frakcji o poszczególne terytoria, które wyłaniają lidera danej frakcji. Jeśli chodzi o PvE to na starcie gry ma być dostępnych mnóstwo questów oraz 8 instancji.

 

8 KOMENTARZE

 1. OK, trailer powala z nog. Szkoda ze na wersje angielska trzeba bedzie jeszcze tyle poczekac. I mam nadzieje ze nie splyca gre po miesiacu od startu open bety, tak jak to mialo miejsce z Black Desert.

 2. O to to to 😀 Na forach wyczytałem od ludzi zapoznanych z tematem dość mocno
  „March is the EU/NA/WW OB and release… just be patient..” Oby tak było =)

  • No tak, ale trzeba założyć konto i podać numer telefonu w Korei, a do takiego ja niestety nie mam dostepu 🙁
   Plotki mówią, że 12 marca rusza beta testy dla EU. Zobaczymy na ile to prawda ;D

   • Wiesz co dopiero wczytuje się w temat i nic nie znalazłem o zabezpieczeniach.

    Ale z tego co widzę, konto założyłem bez najmniejszego problemu. Nie był wymagany kssn.
    Gra się pobiera, eng patch już mam. Dam znać co z tego będzie gdy beta wystartuje 🙂

Comments are closed.