Bless Online stara się jak może, by wprowadzając kolejne nowości, utrzymać zainteresowanie fanów. Na przyszły tydzień zaplanowano kolejną aktualizację, która to doda klasę asasyna oraz dwie nowe areny PvP.

Nowa klasa będzie grywalna przez większą część ras, a do tego zaoferuje graczom wiele nowych umiejętności. Różne stancje zachęcać będą do różnych stylów gry: zabójca zwiększy obrażenia zadawane od tyłu, podczas gdy truciciel zada dodatkowe obrażenie zatrutym przeciwnikom.

Jeśli chodzi o walki PvP, do przyszłotygodniowa aktualizacja doda dwie: Oblężenie Castry oraz Wojnę Stolic wraz z Kontraktami Dominion, o których to wspominałam w zeszłym tygodniu.

Jeśli chodzi o Dominion Contract i Capital War, to odbywać się będą one naprzemiennie w każdą sobotę. Kontrakt Dominion to nic innego jak walka o możliwość zarządzania pewnym obszarem należącym do frakcji, przez co gildia zabezpiecza sobie miejsce w Capital War.

Bidowanie na kontrakty Dominion rozpoczynać się będzie na serwerach EU o 21:00 i potrwa 40 minut. Do zdobycia będzie kilka obszarów: Lupuscana, Floren, Marta, Curia i Ostium dla Hieron oraz Navarra, Migdal, Campagna, Terny i Shaqqara dla Union.

Gildie, które wygrają licytację na kontrakt Dominion, otrzymają 2000 Reign puntów, a każdy kolejny dzień rządzenia na danym terenie nagrodzi ich 1000 punktów. Prócz tego, gildie mogą zarobić jeszcze do 3000 punktów w zależności od aktywności obecnych na tym terenie.

Capital War odbywający się w kolejną sobotę także o 21:00, określi który z graczy danej frakcji będzie nosić dumny tytuł Protector Marshall lub High Praetor. Dodatkowo zwycięska gildia otrzyma 20.000 punktów i inne atrakcyjne nagrody, takie jak chociażby czasowe skórki na prestiżowe wierzchowce. Prócz tego za zgromadzone punkty Reign, w specjalnym sklepie zakupić będzie można wiele innych przedmiotów, wliczając w to latającego wierzchowca – High Praetor’s Authority.

Więcej informacji na temat tych nowości, wliczając w to szczegóły licytacji o kontrakty Dominion, Capital War i Siege of Castra, przeczytacie tutaj.

Jeśli o mnie chodzi, to czekam na uruchomienie serwerów PvE, bym mogła zwiedzić ten wielki i piękny świat Bless Online. Walki PvP mnie nie interesują. Ponadto myślę, że przy obecnej ilości aktywnych graczy, dodanie bitw na 100+ osób nie jest dobrym pomysłem ze strony studia NeoWiz.

Poprzedni artykułKarnet bojowy i nowe bronie zawitają do H1Z1 na PS4
Następny artykułAbsolver za darmo, zapowiedziano rozszerzenie Downfall
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Już to widze. Walki 100vs100 i 2fps’y na komputerach z NASA.