Dzięki uprzejmości Obsidian Entertainment oraz My.com, mam do rozdania dla fanów Armored Warfare dwa klucze (2) do specjalnej Lodowej Paczki z pojazdami ICE.

Pakiet ten można było zakupić w cenie 37 Euro na oficjalnej stronie Armored Warfare, a teraz możecie otrzymać go w prezencie na BabaGra.pl.

 

W skład Lodowej Paczki wchodzi 5 czołgów podstawowych w wersji ICE oraz 25% bonus do zarobków i reputacji na tydzień.

 • Obiekt 430 ICE (Czołg podstawowy premium 3 poziomu)
 • OF-40 ICE (Czołg podstawowy premium 4 poziomu)
 • M60A3 ICE (Czołg podstawowy premium 5 poziomu)
 • T-72 ICE (Czołg podstawowy premium 5 poziomu)
 • Leopard 2AV ICE (Czołg podstawowy premium 6 poziomu)

Wszystkie czołgi podstawowe z Lodowej Paczki ICE posiadają następujące cechy wyglądu oraz wyposażenia:

 • Unikalny wygląd – zimowy kamuflaż z emblematem niedźwiedzia;
 • Status premium, co zapewnia wiele bonusów;
 • Załogę na 5 poziomie – najwyższy poziom poziom załogi znacząco usprawnia pojazd;
 • Moduły z w pełni zmodernizowanej wersji standardowej.

Już teraz Lodowe Paczki, możecie zdobyć na tej. Wystarczy, że w komentarzu poniżej:

 1. napiszecie, który z pojazdów zawartych w tej paczce wzbudził Wasze największe zainteresowanie i dlaczego,
 2. odpowiecie na pytanie dlaczego Leopard 2AV nigdy nie został produkowany seryjnie,
 3. dołączycie screenshota ze zwycięskiego meczu w Armored Warfare.

Macie czas do soboty 30-tego stycznia, do godziny 22:00. Dwa najlepsze komentarze nagrodzone zostaną przeze mnie pakietem kolekcjonerskim – Lodowa Paczka.

Wyniki podam we niedzielę 31-go stycznia, po godzinie 22-giej czasu polskiego ?

Jeśli nie uda się Wam wygrać Lodowej Paczki na blogu, to nie martwcie się, bo będę je rozdawać także za pośrednictwem Twarzoksiążki 🙂

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez prywatną wiadomość na forum BabaGra.pl (podajcie nick na forum) lub też maila podanego przy rejestracji w Disqus. Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

Armored Warfare to darmowa zręcznościowa gra MMO, w której gracze toczą walki korzystając z czołgów i innych pojazdów opancerzonych.

 

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WBoski

Już ten pakiet posiadam. Miłej zabawy fani Armored Warfare.

Kinya

To daj znać swoim znajomym, że coś takiego rozdaję 🙂

Wabciu

Co ten Obsidian taki hojny? 😛

Leon Zawodowiec

ad.1. Oczywiście w paczce z kolekcji ICE, wszystkie pojazdy wyglądają

znakomicie, w tym zimowym ubranku 🙂 Ale najbardziej urzeka mni

przecudowny pojazd jakim jest Obiekt 430 ICE. Ten pojazd w tym

malowaniu wygląda nieziemsko, jego smukła niska sylwetka sprawia, że

możemy go porównać do sportowego wozu, takie śnieżne ferrari 🙂

Oczywiście reszta pojazdów nie odbiega wyglądem i też bardzo świetnie

się prezentuje, w szczególności leoś, z tym niedźwiedziem wygląda

świetnie.

ad.2. Leoparda 2 AV (Austere Version) Miał stać się wozem bojowym

armii Stanów Zjednoczonych, tam przechodził próby porównawcze z

amerykańskim XM-1 (późniejszy M-1 Abrams) i brytyjskim Chieftain. Ale

ostatecznie Amerykanie wybrali XM-1. Dlatego sądzę, że zaprzestano

dalszej produkcji tych czołgów. A Leopard po modernizacjach posłużył

jak baza pod następców z seri A.

ad.3. http://i.imgur.com/eoF4JMD.jpg

K4rl1t0

Witam!
1. Największe zainteresowanie wzbudził u mnie oczywiście Leopard 2AV. Dzięki produkcji Obsidianu, możemy sami go „przetestować”. To plus, że dzięki grze możemy dowiedzieć się co nie co o zapomnianych już troszkę wersjach popularnych pojazdów a także prototypów.
2. Leo 2 AV (projektowany dla USA) mimo lepszej armaty, kadłuba (nawet w porównaniu do niektórych późniejszych wersji) i wyposażenia, przegrał niestety (niesłusznie) w starciu z dwoma prototypami XM1.
3. Tutaj troszkę wbrew regułom, ale co to za wyróżnienie pokazywać wygraną bitwę z epickim wynikiem? Nic szczególnego. Dlatego ja pragnę pokazać jak grać, mimo wyraźnej przewagi w drużynie przeciwnej i totalnej zwiechy w teamie gracza. Przewaga wroga była miażdżąca, lecz udało mi się wytrwać ile tylko się dało (wystrzelałem się z pocisków…). Jak widać, postawa „be a hero” nie udzieliła się moim sojusznikom, przez co padali jak muchy. Dlatego też ten screen, by pokazać co dzieje się, gdy gracze PvE grindują pojazdy na wysoki tier, a potem wchodzą nimi do bitew PvP – porażki…
http://s10.ifotos.pl/img/ScreenSho_snarspp.jpg
Pozdrawiam serdecznie.

cyb3r78

1. Moją uwagę przykuł M60A3 Patton ze względu na swoją historię sięgającą II wojny światowej. Protoplastą M60A3 był słynny M26 Pershing. M60A3 służył do 2005 roku, w którym wycofano go z użycia na rzecz M1 Abramsa. Piękna i solidna „Bestia” z mocnym pancerzem.

2. Leopard 2AV (Austere Version) przechodził próby porównawcze z amerykańskim XM-1, ale ostatecznie USA wybrały swój rodzimy czołg i to był jeden z powodów zaprzestania dalszej produkcji.

3.

Anselmo

ad1
T-72
Tylko spójrzcie na ten czołg. Jest seksowny, mały, zgrabny, opływowy. Gdyby był kobietą przesłałbym bukiet czerwonych róż i zaprosił na randkę ze śniadaniem … . W sprawnych rękach będzie niczym czuła kochanka. Gdy go odpowiednio potraktować odwdzięczy się, będzie uległy, posłuszny, a gdy tego zapragniemy pokaże kły i kopnie przeciwnika prosto w … .

ad2
Podczas testów okazało się, że opancerzenie nie spełnia założonych wymogów. Na podstawie tej wersji powstały kolejne modele tego czołgu.

ad3

Aniol

1. T-72 ICE w szaro białych kolorach wygląda bardzo efektownie i drapieżnie. Mozna udowodnić nim niemilcom w hamerykanskich i zachodnich pojazdach gdzie ich miejsce ( Poza tym do tego 72 mam jakiś dziwny sentyment 😛 )

2. Leopard 2 jako prototyp przegrał w wyborach na czołg dla armii z XM-1 (czyli abramsem), dlatego nie wszedł do seryjnej produkcji

3. Nawet pogardzaną popierdolka można wygrać

LoOBuZ

1.W AW nie gram MBT a ta paczka to jedne z lepszych MBT na swoich tierach.Oprócz Obj.430 tego czołgu nie ma w normalnym drzewku i chyba na nim mi najbardziej zależy.Troszkę poszukałem na temat tego pojazdu informacji lubię znać historie i to dlaczego powstał dany pojazd.Ten czołg to niezły kąsek bo to myśl radzieckiej techniki.To prototyp powstał w latach 50 wtedy kiedy model t 54 już był zbyt przestarzały jak na te lata.Więc1953 roku przedstawiono radzieckiej armii wstępną konstrukcję, oznaczyli ją „T-64”. Projekt był dobry więc spodobał Sowietom i 2 kwietnia 1954 roku w drodze rozporządzenia Rady Ministrów ZSRR wystartowano go oficjalnie pod oznaczeniem „Obiekt 430”. Szkice były gotowe w 1954 roku i w maju 1955 roku zaczął się kolejny etap projektu (projekt techniczny). W dniu 11 lipca 1956 roku projekt zakończono prezentacją drewnianej makiety Obiektu 430(drewniana nieźle).Obiekt 430 spełniał standardy konstrukcyjne ówczesnych sowieckich czołgów, część z nich do dziś obowiązują do dzisiaj: dobrze nachylony i bardzo gruby pancerz czołowy kadłuba (120 mm, podobny ja w czołgu T-10), lana wieża i armata gwintowana D-54TS kalibru 100 mm.
w AW Obiekt 430 jest czołgiem podstawowym premium 3 tieru.Jest kompletnym wozem bojowym bez potrzeby rozwijania dodatkowych jego części.Uwielbiam prototypy a Obj. 430 jest jednym z nich.
Obiekt 430 posiada armatę D-54TS 100 mm (znana też jako U-8TS). Jego amunicja stosowana w tym dziale to pociski pełnokalibrowe, kumulacyjne i odłamkowo-burzące o następujących właściwościach:
PP: 233 mm penetracji, 262 uszkodzeń, prędkość wylotowa 1200 m/s
HEAT: 193 mm penetracji, 288 uszkodzeń, prędkość wylotowa 750 m/s
POB: 17 mm penetracji, 295 uszkodzeń, prędkość wylotowa 500 m/s
Nie miałem okazji grać MBT a ta paczka dałaby mi kolosalną radość z możliwości grania czołgami premium MBT na czele z tym cudownym prototypem OBJ.430.Dopóki nie powstała ta paczka żyłem pojazdami AFV teraz czas na MBT.

2.Nic nowego nie wymyślę po prostu przegrał z rodzimą amerykańską produkcją xm 1.

3.Póki gram AFV(pojazdy które głównie służą do spottowania) taki oto wynik moim Wiesel
i ile może też taki mały crab zrobić na PVE chociaż nie dało się wygrać niestety 🙁

Art Bane (Bzikers)

1. M60A3 ICE – ma kształty jak kobieta te owalne linie i piękne wypukłości.

2.Leopard 2 miał szansę stać się wozem bojowym armii Stanów Zjednoczonych, więc konstruktorzy firm Porsche, Krauss-Maffei i Wegmann zabrali się do modyfikacji istniejących planów konstrukcyjnych czołgu, tworząc prototypy docelowego Leoparda 2AV (Austere Version).

Wygrał ostatecznie XM1.

3. Stare czasy ale jakie piękne 😛 – http://postimg.org/image/k6egem30v/

Kosyek

1. Leopard 2AV ICE wzbudził największe zainteresowanie, ponieważ nie mogę go niczym przebić, tak jak zwykła wersja jest dość słaba tak wersji ICE nie da się pokonać tak łatwo niższym/ tym samym tierem. Więc sam chciałbym spróbować sił w tej maszynie

2. Wszystko zaczęło się od wspólnego projektu MBT-70. Który podzielił się na XM i Leoparda. Wersja Leopard 2AV przestała być tworzona. ponieważ „amerykańscy naukowcy ” stwierdzili że projekt XM1 jest lepszy. ( pewnie dlatego że amerykański)

3. Tylko nie śmiać się z nicku !

http://scr.hu/297g/r6wtm

Kinya

I jak zwykle kilka godzin dylematu, bo gdybym mogła to wszystkich bym Was narodziła 😀

Nagrody wędrują do osób, których komentarze spodobały mi się najbardziej: LoObuZ oraz K4rl1t0. Gratuluję.

Proszę o kontakt na maila lub na forum 😉

W przyszłym tygodniu kolejna runda – także pakiety ICE, więc możecie ponownie spróbować swojego szczęścia 😀

Natomiast na mojej stronie na FB możecie wziąć udział w konkursie na pakiet Błyskawica 🙂