Tak jak to zapowiedziano, w dniu wczorajszym serwery ARK: Survival Evolved zostały zaktualizowane i do gry wprowadzono kolejne stworzenie oraz kilka innych ciekawostek.

Nowym stworzeniem, które mogą oswoić gracze ARK jest Phorusrhacidae Rapidesultor, inaczej znane jako Terror Bird. Ptak ten jest mały w porównaniu do innych prehistorycznych stworzeń, jakie można znaleźć grze, ale zgodnie ze słowami studia Wildcard, jest doskonałym wierzchowcem do walki. Zdolny jest on do bardzo szybkich sprintów oraz latania podobnego do szybowania, tyle że o krótkim zasięgu.

 

Grappling Hook, czyli hak chwytający, jest narzędziem umożliwiającym graczom wejście na klify, złapanie przejażdżki na latającym stworzeniu, czy też chwytanie innych graczy oraz stworzeń.

Dodatkowo gracze będą mogli w końcu zawiązywać sojusze między plemionami, zarówno na serwerach PvP, jak i PvE. Twórcy ARK zdecydowali się także ulepszyć wędkowanie i dlatego też ryba coel ma teraz różne rozmiary i to właśnie od wielkości zależeć będzie ilość uzyskiwanych z niej surowców.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ARUkori

Ale czad *_* Wczoraj dopiero kupiłam tą grę i nie mogę sie doczekać, by znów w nią grać 😀