Już w przyszłym tygodniu wystartuje najnowsze rozszerzenie do The Elder Scroll OnlineGildia Złodziei, i dlatego też ekipa ZeniMax zamieściła nowy dziennik developerski, w którym zaprezentowano kilka ulepszeń jakie dodane zostaną wraz z tym DLC.

Do gry wprowadzony zostanie nowy merchant, który pojawiać się będzie tylko w weekendy – Adhazabi Aba-daro the Golden. W zamian za gold oraz Alliance Points NPC ten oferować będzie graczom rzadkie przedmioty, które można otrzymać z 4-osobowych instancji na grupę, w tym przedmioty z setu Alliance War. Merchant ten będzie jednak miał z swojej ofercie tylko jedną rzecz na tydzień, co oznacza, że raz może on sprzedawać nakrycia głowy, a w kolejny weekend rękawice.

teso-adhazabi

Rozszerzenie to ponownie wprowadzi do gry Forward Camps, które to zostały usunięte jakiś czas temu. Są to mobilne lokacje odradzania graczy na terenach, gdzie toczą się walki pomiędzy frakcjami. Przywracając te obozy do gry twórcy postanowili ograniczyć ile może ich posiadać każda z frakcji, jak blisko siebie mogą zostać rozmieszczone oraz przyspieszyć ich zużycie.

teso-forward-camp

Więcej informacji na temat wprowadzanych zmian znajdziecie na stronie głównej gry, natomiast Gildia Złodziei będzie dostępna dla graczy na PC i Mac już 7 marca.