Gildia Złodziei, najnowsze rozszerzenie do The Elder Scrolls Online, które zadebiutuje w przyszłym tygodniu, wprowadzi do gry także kolejną instancję rajdową.

Zgodnie z informacją podana przez ZeniMax, pomysł na ten nowy 12-osobowy rajd, wzięty został z lore The Elder Scrolls. Maw of Lorkhaj będzie oferować oprócz wersji hardcore, także wersję normalną skalowalną do poziomu lidera grupy, a to dlatego, że twórcy gry chcieliby aby jak najwięcej osób miało szansę odwiedzić to miejsce. Jeśli chodzi o wersję Veteran tej instancji, to będzie ona bardzo wymagająca i zabawna, a nagrody z pewnością zadowolą najbardziej wybrednych graczy.

Maw of Lorkhaj znajdować się będzie w górach Reaper’s March, na południe od Do’Krin Monastery, w starożytnym miejscu zwanym kiedyś Świątynią Siedmiu Zagadek (Temple of Seven Riddles).

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jagienka

To chyba czas wybrać się gildyjnie. Można go skalować więc nie będzie problemu, wystarczy zabrać ze sobą low level 🙂 Podejrzewam że będzie problem z dostępnością do triala, bo wątpię żeby każdy miał DLC lub wykupione ESO plus.
Ja byłam na normalu nie skalowanym, czyli mobki na 160cp i było ciekawie. Bardzo fajny dung i planuję iść na veteranie żeby zdobyć skinna 😀 Na razie jestem na cieńka na hard mode :/

Kinya Turbgroszka

Ale, ze jak? Wystarczy ze mnie weźmiecie i trial sie skaluje? Ale do mojego poziomu, czy tez 50/160?

Jagienka

Weźmiemy 40lvl na lidera grupy to mobki bedą miały 40 lvl 😉