Dwie duże aktualizacje Gloria Victis w jednym tygodniu, to tylko potwierdza, że studio Black Eye Games nie zwalnia tempa z pracami nad tym tytułem.

W dniu dzisiejszym do gry wprowadzony został przeprojektowany system grabieży, a także rozwinięcie systemu reputacji oraz liczne poprawki i usprawnienia rozgrywki.

Zmiany w systemie grabieży wprowadzają do gry kilka istotnych sugestii graczy, takich jak dostrojenie czasu grabieży, dzięki czemu łucznikom łatwiej będzie dotrzeć do zwłok ofiary na czas. Natomiast jeśli chodzi o dalsze zmiany w systemie reputacji, to do Gloria Victis wprowadzono w dniu dzisiejszym nowe czynniki, które wpływają na renomę postaci. Dzięki tym zmianom akcje graczy nabiorą jeszcze większego znaczenia…. W grze pojawiła się także nowa forma kary dla wrogów publicznych obu nacji: wygnanie i przypisanie postaci do miejsca odrodzenia umieszczonego na pustkowiu. Od teraz należy zachowywać się poprawnie!

Oprócz tego ekipa Gloria Victis zaprezentowała także zwiastun przeprojektowanej osady Mereley, która wygląda teraz naprawdę epicko. Aż jestem ciekawa, jak w przyszlości wyglądać będzie Dunfen – osada startowa należąca do Midlandczyków.

 

Jak zwykle pełną listę zmian znajdziecie na stronie głównej gry.