Polskie MMORPG Gloria Victis nie zwalnia tempa aktualizacji. Kolejne ciekawe nowości trafiły do tej gry, dzięki czemu jej rozgrywka jest jeszcze ciekawsza i bardziej angażująca.

Ekipa Black Eye Games dodała pierwsze questy, które z pewnością poprawiają pierwsze wrażenia użytkowników, a także rozbudowują historię świata Glorii Victis. To dopiero początek prac nad tym systemem, który ma być stale ulepszany i rozszerzany o kolejne questy. Pierwsze questy zostały dodane w rejonach startowych każdej nacji. Postacie zlecające zadania, znaleźć można w głównych miastach i pierwsze z nich, łączą wcześniej zaimplementowane wydarzenia dla nowych graczy, dodając także wiele kilka nowych.

Także i fani rzemiosła doczekali się nowej funkcji – wzmacnianie przedmiotów. Od teraz gracze Gloria Victis mają możliwość poprawienia jakości swojego wyposażenia. By wzmocnić przedmiot, wystarczy kupić u kupca odpowiednią księgę wzmocnienia, a następnie rozpocząć modły do boga Szczęści, bo nie jest gwarantowane, że ulepszenie się uda.

Oprócz tego, twórcy gry przywrócili również animacje gestów i emocji, rozwijając je o kilka dodatkowych, a na dokładkę dorzucili liczne usprawnienia walki i interfejsu.

Oto jak wyglądają nowe animacje w Gloria Victis

Na kanale Gloria Victis pojawił się także nowy film, prezentujący rzemiosło w tej grze, bo system ten jest zdecydowanie bardziej złożony niż w innych produkcjach.

Pełną listę zmian, jakie trafiły do gry w ostatnich aktualizacjach, znajdziecie na stronie Gloria Victis.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.