Jestem przekonana, że wiele osób (w tym i ja!) z niecierpliwością oczekuje momentu, kiedy będzie mogło zobaczyć jak naprawdę wygląda strzelanka Ucieczka z Tarkowa.

No cóż, już w najbliższą sobotę będziecie mieli szansę zaspokoić swoją ciekawość, gdyż studio BattleState Games zapowiedziało 90-minutowy stream na żywo z tej gry. Plan jest prosty: dwa streamy o dwóch różnych porach – pierwszy w języku rosyjskim, drugi w języku angielskim.

Pierwszy stream, skierowany do osób rosyjskojęzycznych, odbędzie się o godzinie 16:00 czasu moskiewskiego, natomiast drugi – ten w jęz. angielskim, rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego. Oba obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Escape from Trakov na Twitch.tv. Gospodarzami programu będą główny projektant gry Nikita Buyanov oraz Alexander Kovalchuk.

20160402_eft-stream

A w oczekiwaniu na ten dzień możecie obejrzeć wywiad Nikitą Buyanovem, jaki przeprowadzony został przez Attack Gaming podczas GDC 2016. W wywiadzie tym podsumowano wszystkie ujawnione dotychczas informacje na temat tej gry.