Jeśli jeszcze nie mieliście szansy przetestować Black Desert Online, to teraz macie szansę.

Dzięki uprzejmości Daum Games Europe dostałam do rozdania 30 kodów pozwalających na logowanie się do Black Desert Online przez 7 dni!

Oto jak możecie zdobyć ten pakiet:

Macie czas do godz. 23:59 w środę, 8 czerwca. Spośród zamieszczonych komentarzy, wybiorę 30 (trzydzieści), które nagrodzę 7-mio dniowymi kluczami dostępu do Black Desert Online!

Wyniki podam w czwartek 9 czerwca, po godzinie 14-tej czasu polskiego, w komentarzu do tego posta ?

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez maila podanego przy rejestracji w Disqus. Macie 3 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

Aby móc użyć klucz, musicie posiadać konto na stronie Black Desert Online. Jedno konto może użyć 7-mio dniowego klucza tylko raz.

 

30 KOMENTARZE

 1. Ciociuuuu Kinjuuuuuu ja bym chcioł tego keja, bo bym został rybakiem i bym fiszmeny sprzedawał na targu, zawsze o tym marzyłem !!!

 2. Droga Kinyu, chciałabym dostać ten klucz, ponieważ urzekła mnie grafika owej produkcji oraz słyszałam o niej dużo dobrego więc chciałabym niezmiernie w nią zagrać, lecz niestety nie posiadam w tej chwili funduszy na zakup oraz nie jestem pewna, czy mi się spodoba gra w Black Desert, a jak wszyscy wiemy owa gra nie należy do najtańszych. Mam nadzieję, że wystarczająco uargumentowałam swoją prośbę o przyznaczenie mi owej nagrody. Dziękuje za uwagę i miłego, niedzielnego wieczora.

 3. Ja bym przygarnął by zobaczyć czy ludzie mieli się czym tak zachwycać i by móc powiedzieć Chalskiemu: „Nie mój drogi! Nie popłynę swoim merchantem z Twoimi paczkami na węgiel, nie interesuje mnie, że będziesz miał zimno w stopy w zimę, zajęty jestem!” :>

 4. Droga Babeczko-Giereczko 😀 z miłą chęcią bym polatał sobie wraz z Tobą, gdyby była taka możliwość, to i kluczem bym nie omieszkał 🙂
  Pozdrawiam Gorąco wraz z Ekipą WSW 🙂 :*

 5. Chciałabym dostać klucz ponieważ bardzo chciałam zagrać w BD ale słyszałam wiele sprzecznych opinii. Niektórzy znajomi polecali mi grę, natomiast inni mówili że gra jest nudna i rozczarowująca, dlatego waham się przed kupnem gry. Chciałabym się przekonać czy faktycznie opłaca się zakupić tę grę.

  Ps. Wreszcie miałabym postać która chodzi z mopsem tak uroczym, że każdy kapituluje na jego widok. ;p

 6. Od jakiegoś czasu czułem że dzieje się ze mną coś dziwnego. To osobliwe uczucie nie odstępowało mnie nawet na krok. Wreszcie, po długich rozmyślaniach przy ulubionym napoju gazowanym i toście, olśniło mnie. W moim życiu jest za dużo życia. „Tak być nie może”-zakrzyknąłem. Dlatego czas to zmienić. Zerwać z życiem, zapuścić 2 dodatkowe podbródki i stać się mędrcem internetów. Czyli w skrócie, zacząć grać w mmo. Uważam, że Black Desert będzie dobrym startem, ale zanim rzucę na nie moje ciężko zarobione szekle, chciałbym je sprawdzić.

  Oto i historia mojego życia .
  (odchodzi na tle eksplozji, na którą nie patrzy)

 7. Witam od dawna chciałem kupić Black Desert ale zawsze coś innego wypada 🙁 bardzo mi się podoba grafika w tej grze i system skali bardzo bym był wdzięczny za możliwość przetestowania tej gry bo jest warta uwagi

 8. Bardzo chce sprawdzić tą grę, jak dla mnie to najlepszy MMO, ale na razie mogę kierować się opinią innych: recenzentów i youtuberów. 130 zł za grę to sporo jak na polskie warunki więc dobrze byłoby sprawdzić czy warto. Bardzo chcę ten klucz i bardzo o niego proszę. Pozdrawiam. Mój mail: amfallout@gmail.com

 9. Joł joł, witam serdecznie. Poluję na ten kluczyk z dwóch prostych przyczyn. Otóż jako wierny fan azjatyckich gierek mmo, chciałbym wypróbować tę właśnie produkcję, aby przekonać się, czy to przypadkiem ta nie jest tą jedyną, na którą czekałem przebijając się przez wiele tymczasowych zamienników. Drugą i ważniejszą przyczyną, jest potrzeba argumentów do walki z fanami WoWa, z którymi to przychodzi mi się codziennie konfrontować. Chciałbym oprzeć swoje argumenty na własnych doświadczeniach, aby lepiej zrozumieć, a nie tylko na opinii wirtualnych recenzentów.

  Pozdrawiam.

 10. Chciałbym otrzymać klucz ponieważ zastanawiam się nad zakupem tej gry, ale do tej pory nie miałem okazji jej przetestować, bo nikt nie miał guest key. Nie chcę kupować „kota w worku”, bo też nie wiem jak będzie z płynnością w tej grze na moim komputerze. Liczę na to, że otrzymam klucz, pozdrawiam!

 11. Byłabym niezmiernie zaszczycona takim niesamowitym podarunkiem.
  Chciałabym rownież powiekszyć grono grających „Bab” – Babeczki wymiatają 😀

 12. Już dobre kilka lat temu zakończyłem swoją przygodę z MMO… i byłem prawię pewien, że tak już zostanie. Z racji tego, że już dawno wypadłem z obiegu dopiero przed kilkoma dniami natrafiłem, całkiem przypadkowo na tytuł jakim jest Black Desert. Zaciekawiłem się na tyle, że zacząłem przeszukiwać internet na ten temat. Obawiam się, że z powodu tej produkcji oszalałem z zachwytu. Powiem szczerze, jestem pod ogromnym wrażeniem i nie mogę uwierzyć, że udało się komuś stworzyć coś tak fantastycznego. Nie będę tutaj oryginalny i nie ukrywam, że bardzo mi zależy na przetestowaniu BD przed kupnem swojego pakietu. 🙂

 13. Witaj wielmożno Kinyo, Jam rycerz który siedzi przy okrągłym stole i uratował już wszystkie dziewoje od okrutnych niegodziwców. W tej chwili mam spokój ,iż nikt nie przysyła swoich żołdaków z wiadomością o pomoc. Słyszałem ,że można w tej epoce podróżować, walczyć z nieczystościami wszelkiego zła, ratować, oraz wiele innych rzeczy nie wychodząc z zamku! Dostałem magiczne pudełko które pokazuje niesamowite obrazy, lecz brakuje mi tylko niewidzialnego klucza, który pozwoli wejść w inny świat który zawarty jest w tym pudełku. Dlatego byłbym wdzięczny jeno kiedy Ty wybierzesz mnie …bezczynnego rycerza.

 14. Klucze otrzymają:
  VIRUZ, ODzia, JXRaiv, Kamil Stalmach, Monika Jankowska, Karol Lip, Marek Dudek, Mateusz, Szczepański Cezary, Marcin Stelmach, motyl4891, Michał Tylek, Bartek, Azornes.

  Wyślę je po południa na maila podanego przy rejestracji na Disqus – sprawdzajcie folder ze spamem 🙂

 15. 7 dniowe Klucze do gdy Black Desert Online. Miłego grania 🙂

  JV65TLC-JQFF4IR-SVE97S2-HC4LE

  EUSVESJ-AHL8FRF-LMB049S-1785

  IADRSJH-R4L3JHD-42GU4D9-UUEUR

  MMLGDII-FSQBLHO-H05FPKM-T4AH0

  G0M1OVO-J5KGTUV-HRSLHND-7S85I

  USEVVAL-G53002C-K52JBQ7-LTCPL

  PI0JNHB-RRSMT20-M3KODRS-1FON0

  45QHVIV-4ES7VAQ-H75VJPH-G40A3

  O1H85BR-EGVVKSL-GP8M8BG-6N5K3

  NDMGGAK-2I7ANFQ-P5OMTGC-HHU5L

    • Aktualizacja:
     JV65TLC-JQFF4IR-SVE97S2-HC4LE
     Claimed

     06/21/17 17:17

     EUSVESJ-AHL8FRF-LMB049S-1785
     Claimed

     06/22/17 02:13

     IADRSJH-R4L3JHD-42GU4D9-UUEUR
     Unused

     MMLGDII-FSQBLHO-H05FPKM-T4AH0
     Claimed

     06/21/17 14:51

     G0M1OVO-J5KGTUV-HRSLHND-7S85I
     Unused

     USEVVAL-G53002C-K52JBQ7-LTCPL
     Claimed

     06/21/17 15:14

     PI0JNHB-RRSMT20-M3KODRS-1FON0
     Claimed

     06/21/17 22:01

     45QHVIV-4ES7VAQ-H75VJPH-G40A3
     Claimed

     06/21/17 17:28

     O1H85BR-EGVVKSL-GP8M8BG-6N5K3
     Claimed

     06/21/17 14:59

     NDMGGAK-2I7ANFQ-P5OMTGC-HHU5L
     Claimed

     06/21/17 15:39

Comments are closed.