Post-apokaliptyczne MMORPG tworzone przez polskie studio Huckleberry Games – Edengrad [strona oficjalna], ma dzisiaj swoją premierę na Steam Early Access.

Zgodnie z planem, Edengrad będzie można zakupić na Steam już od godziny 18:00 czasu polskiego i kosztować ma 12,99 EURO. Jeśli jednak nie możecie się doczekać możliwości zalogowania do tej gry, to już teraz możecie oglądać trwający już stream twórców gry na Twarzoksiążce lub Twitch.tv oraz obejrzeć najnowszy zwiastun, który zamieszczam poniżej.

Przypomnijmy, że to sandboxowe MMORPG, w którym gracze nie będą mieć z góry ustalonego celu, ale każdy będzie mógł wybrać indywidualna ścieżkę rozwoju oraz interesujące ich specjalne zadania. Akcja gry dzieje się na ziemi zniszczonej przez liczne wojny, gdzie gracz wciela się w postać, której przodkowie przeżyli bliżej nie określona katastrofę w specjalnym podziemnym schronie.

W założeniach gra ta ma mieć bardzo rozbudowany system craftu, gdzie gracz z zebranych surowców będzie mógł wytworzyć praktycznie wszystko począwszy od krzesła, aż po ściany bazy. Wiele użytecznych przedmiotów, takich jak broń czy nakrycia głowy, będzie można znaleźć także w otwartym świecie Edengrad.

1 KOMENTARZ

  1. Idea fajna. Tylko w jakim procencie ta wersja zawiera obietnic? Nie mówiąc o samych fundamentach mechaniki, animacji i optymalizacji..

Comments are closed.