W najnowszym zwiastunie LawBreakers, studio Boss Key Productions przedstawiło fanom tego tytułu klasę Egzekutora. Jest to pierwszy film z nowego cyklu, którego zadaniem będzie przedstawienie wszystkich dostępnych klas w tej strzelance.

Bez względu na to czy gracze wybiorą frakcję Prawa, czy też Przestępców, będą mieli do wyboru odpowiednio postacie Axel lub też Kintaro. Obie te postacie do swojej dyspozycji mają karabin, pistolet wstrząsowy oraz wyrzutnię zamontowana na ramieniu.

LawBreakers to najnowsza drużynowa strzelanka sieciowa tworzona przez Cliffa Bleszinskiego, gdzie dyrektorem artystycznym jest znany graczom PlanetSide 2 – Tramell Isaac.

W ostatnim czasie na rynku gier pojawia się coraz więcej tego typu strzelanek, z których każda chciałaby podbić serca graczy oraz zaistnieć w prężnie rozwijającym się e-sporcie. Na chwile obecną zdecydowany prym wiedzie Overwatch, którego to zakupiło ponad 10 milionów osób. Jeśli chodzi o LawBreakers, to styl tej gry jest zdecydowanie różny, a do tego gracze nie będą mieć do dyspozycji kilkudziesięciu postaci, a jedynie kilka. Zgodnie ze słowami Cliffa Bleszinskiego – w LawBreakers, każda postać została zbalansowana w taki sposób aby można było ja pokonać każdą inna klasą.

Studio Boss Key Productions ogłosiło także, że kolejne Alpha testy odbędą się w dniach 22-23 lipiec, więc macie jeszcze czas zapisać się na te testy i być może zostaniecie zaproszeni.

3 KOMENTARZE

 1. Na razie ta gra szału nie robi i będzie jej cięzko się przebić na i tak już zatłoczonym FPS-owym rynku

   • Nie do końca, mam owerwatch, jest to gierka na kilka partyjek dziennie, potem można zagrać w inną gierkę, no może poza kilkoma pierwszymi dniami gdzie grałem na okrągło.
    Jeśli chodzi o Lawbreakers, nie mam w ogóle hypu na tą grę, jeśli ma to jakiś sens.
    Jedyna innowacja to brak grawitacji, reszta bronie, jetpacki i jeszcze tylko kilka klas raczej nie przyciągną tłumów, chociaż oczywiście mogę sie mylić.

Comments are closed.