Dobre wiadomości dla osób, które jeszcze do tej pory nie zdecydowały się na zakup najnowyszch dodatków do dwóch flagowych gier DayBreak Games: EverQuest i EverQuest II – od wczoraj mozna je zakupić za DBCash.

Wiele osób grających w te tytuły z pewnością posiada nadwyżkę DBCash, którą to uzyskało jeszcze w czasach kiedy organizowane były różnego rodzaju promocje na zakup Station Cash. Oprócz tego osoby posiadające konto ALL Access otrzymują co miesiąc 500 DBC. I to pewnie do tych osób, które maja sporo DBCash na koncie, a do tej pory nie zdecydowały się na zakup tychże dodatków, skierowana została najnowsza promocja związana z tymi grami.

Wszystkie trzy wersje dodatków do EverQuest: The Broken Mirror oraz do EverQuest II: Terrors of Thalumbra, można zakupić w MarketPlace używając DBCash. Ceny zaczynają się od 3.499DBC za wersję standardową, aż do 13.999DBC za wersję premium.

Przypomnijmy, że The Broken Mirror było 22-im dodatkiem do EverQuest, natomiast Terrors of Thalumbra był 12-tym dodatkiem do EQ2. Oba te dodatki ukazały się w listopadzie 2015 roku.