Bez względu na to jaką klasę wybraliście aby zagrać w Black Desert Online, to z pewnością wyczekujecie na obiecywany od dawna system Awakening dla broni. No cóż, jeśli gracie Wojownikiem, to możecie przestać czekać.

Tak to właśnie wojownicy będą tymi szczęściarzami, którzy jako pierwsi otrzymają bronie Awakening. I to już w przyszłym tygodniu!

Po powrocie z Gamescom 2016, ekipa Kakao Games EU potwierdziło wcześniejsze spekulacje na temat stopniowego wprowadzania broni Awakeining dla poszczególnych klas. Mimo wcześniejszych obietnic, iż system ten zostanie wprowadzony dla wszystkich klas w tym samym momencie, ekipa Black Desert Online poinformowała, że bronie te będą wprowadzane w dwutygodniowych odstępach z zamiarem aby wszystkie były dostępne jeszcze przed końcem roku. Jak już wspominałam wyżej, pierwszą klasą, która już 31 sierpnia doczeka się broni Awakening,   będzie Wojownik. W następnej kolejności, 14 września, jest Czarodziejka.

Koniec spokoju w regionie Valencia

31 sierpień to także dzień kiedy do gry trafi druga część aktualizacji związanej z regionem Valencia. Już w przyszłym tygodniu banici, czyli osoby z niską karmą, będą mogli bezpiecznie odwiedzać osadę wyrzutków – Muiquun. Oprócz tego do gry dodane zostanie miasteczko Areheza zatoczone lasem palmowym oraz instancje przeznaczone dla grup: Świątynia Aakman i Ruiny Hysteria.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.