LawBreakers będzie obecne na Gamescom 2016 i fani odwiedzający te targi będą miały okazje wypróbować ten tytuł. Osoby, które nie będą brały udziału w GamesCom, mogą natomiast obejrzeć rozgrywki na żywo podczas pokazu ligii ESL, który to zaplanowany został na 19 sierpnia.

Taka informacja podana została przez studio Boss Key Production w dzienniku developerskim LawBreakers, który opublikowany został kilka dni temu. Prócz tego twórcy tej wciągającej strzelanki poinformowali, że na podstawie opinii graczy planują wprowadzić zmiany w dwóch klasach jakie dostępne były w czasie ostatnich Alpha testów tej gry: Asasyn i Enforcer.

Enforcer zaprojektowany został jako tak zwana podstawowa i łatwa do grania klasa, ale devsi zgadzają się z opinią graczy, że klasa ta wymaga nieco dopracowania, poprzez dodanie chociażby umiejętności umożliwiających ruch w pionie. Jeśli chodzi o morderczego asasyna to zostanie on zbalansowany tak, aby był atrakcyjną klasą zarówno dla osoby początkującej, jak i eksperta. Klasa ta okazała się zbyt skuteczna w walce swoimi mieczami, co nie do końca podoba się osobom wolącym rozgrywkę bronią palną.

Prócz planów związanych z poprawą klas, twórcy gry mają w planach przez kolejny miesiąc wprowadzać poprawki bazujące na opiniach graczy. Dodatkowo fani tej gry mogą spodziewać się w niedalekiej przyszłości większej ilości trybów, map oraz postaci.