Jak myślicie, ile egzemplarzy ARK: Survivale Evolved sprzedano do tej pory?

Jeremy Stieglietz, teraz już oficjalny współzałożyciel studia WildCard, udzielił wywiad portalowi MCV, w którym zdradził iz do dnia dzisiejszego sprzedano 5.5 milionów egzemplarzy tej gry, z czego 4 miliony na PC, a pozostałe 1,5 miliona na Xbox One. Niezły wynik zważywszy na to, że gra ta pojawiła się praktycznie „znikąd” i od razu zdobyła serca graczy – prawda?

 

No dobrze, ale wróćmy teraz na ziemię, bo czas na inne, równie ważne informacje dotyczące tej gry.

Pamiętacie kiedy w marcu tego roku studio WildCard ogłosiło, że ARK dzieli się na dwie gry: Survival Evolved oraz darmową wersję Survival of the Fittest? No cóż, wracamy do stanu wcześniejszego, gdyż w zeszłym tygodniu ogłoszono iż te dwie gry ponownie staną się jedna całością.

Dlaczego zdecydowano się na taki krok wstecz? Zgodnie ze słowami twórców gry chodzi głównie o wsparcie modami, których domagali sie gracze ARK: Survival of the Fittest. Ponowna integracja gier pozwoli devsom na uruchomienie modów w Survival of the Fittest, a co za tym idzie osoby, które tworzą takowe mody będą mogły pracować nad nową zawartością od razu po wprowadzeniu nowości.

A na koniec informacja dla fanów VR. Zgodnie z najnowszym komunikatem, w ARK: Survival Evolved dostępna jest ponownie wczesna wersja wspierająca rzeczywistość wirtualną dla Oculus Rift.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Biurokrata

Ark najlepiej wydane 25 złotych w tym roku.
The Division, najgorzej wydane 150 😉

Chalski

Ja za arka dalem 60zl w promocji na steam :C

Biurokrata

Jeśli się nie myśli o cheatowaniu w grze, to można spokojnie brać ruskie konta z allegro poniżej 30 zł.